Özak Tekstil Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Özak Tekstil’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Özak Tekstil bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Özak Tekstil personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Özak Tekstil Personel Alımı ve İş İlanları

Özak Tekstil Personel Alımı

1985 yılında Akbalık ailesi tarafından kurulan Özak Tekstil, kurulduğu günden beri izlemiş olduğu yenilikçi, sürdürülebilir ve hep daha iyisini üretme politikaları sayesinde Türkiye’nin en büyük hazır giyim üretim firmalarından biri haline gelmiştir. Müşterilerine sunduğu süreklilik gösteren yüksek kalitede ürün ve servis sayesinde dünyanın önde gelen denim markalarına denim ve non-denim ürünler üretmektedir.

Özak Tekstil İş İlanları

Tekstil Grup Başkanı Urfi Akbalık yönetiminde profesyonel kadrosu ile faaliyetlerine devam etmektedir. Yıllık ihracatı 6.500.000 milyon adeti bulan Özak Tekstil üretimini İstanbul, Malatya ve Şanlıurfa fabrikasında toplam 2100 kişi ile 48.000 m2 kapalı alanda son teknolojik sistemler kullanarak yapmaktadır.

Pozisyon – Lokasyon Başvur
Müşteri Temsilcisi
İstanbul(Avr.)
Başvur
Kumaş Satın Alma Ekip Lideri
İstanbul(Avr.)
Başvur
Tasarım Uzman Yardımcısı
İstanbul(Avr.)
Başvur
Üretim Mühendisi-Malatya
Malatya
Başvur
Müşteri Temsilcisi – Malatya
Malatya
Başvur
İç Denetim Uzman Yardımcısı
İstanbul(Avr.)
Başvur
Laboratuvar Teknisyeni Uzman Yardımcısı
İstanbul(Avr.)
Başvur

http://www.ozaktekstil.com.tr/insan-kaynaklari.aspx

Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*