Oytek Personel Alımı ve İş İlanları 2023

oyek

Oytek personel alımı yapacak!

Oytek iş başvurusu yaparak sizde Oytek ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Oytek personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Oytek eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Oytek insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Seçme ve Yerleştirme

Her türlü değişimin ve rekabetin çok yoğun yaşandığı, pazar ve müşteri ihtiyaçlarının her an değiştiği, şirket ve çalışanlar olarak sürekli öğrenmenin sürdüğü Bilişim sektöründe yer almanın gereği olarak dünyayı, teknolojiyi ve gelişmeleri takip eden, yenilikçi, yaratıcı, değişime, sürekli gelişim ve öğrenmeye inanan ve detayları yakalayabilen ancak bütünsel bakış açısına da sahip, problem çözme becerileri yüksek, hem bireysel hem de takım çalışmasında başarılı çalışanları bünyemize kazandırmaktır.

Staj Olanakları

OYTEK, İş dünyasına aşina olabilmek, anlayabilmek ve en önemlisi de kariyerleri ile ilgili ileride yapacakları seçimlerde doğru kararlar (sektör, şirket ve çalışılacak alan konusunda) verebilmelerine olanak sağlayabilmek için mümkün olduğunca gençlere staj yapmalarını önermektedir.

OYTEK’te staj yapabilmek için lise veya üniversite stajının ilgili okul tarafından zorunlu tutuluyor olması gerekmektedir.

Başvurmak için tıklayın.

OYTEK HAKKINDA

OYTEK, müşterilerine bilişim danışmanlığı, sistem geliştirme ve entegratörlük hizmetleri sunan bir teknoloji şirketidir.

OYTEK, farklı sektörlerdeki şirketlere gereksinim duydukları bilgi teknolojileri çözümlerini sağlamanın yanında, kamu ve özel sektöre de sistem bütünleştirici olarak hizmet vermektedir.

OYTEK, dünyada ve Türkiye’de konusunda lider teknoloji üreticileri ve hizmet sağlayıcı şirketlerle stratejik iş ortaklıkları geliştirmekte ve müşteri odaklı hizmet yaklaşımını ileri teknoloji yatırımları, uzman personeli ve iş ortakları ile desteklemektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*