İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Oyak Yatırım Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Oyak Yatırım Personel Alımı Yapacak

Oyak Yatırım’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Oyak Yatırım bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Oyak Yatırım personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Oyak Yatırım iş başvurusu

Firma Hakkında

1982 yılında Ordu Yardımlaşma Kurumu’nun alt şirketi olarak kurulan Oyak Yatırım personel alımı, Oyak Yatırım eleman alımı, Oyak yatırım işçi alımı ile ilgili sorular sorulmaya başlandı. Bu soruların yanıtlarını sitemizin amacı doğrultusunda vermemiz gerekli.

Sektördeki en büyük ve en iyi yatırım grubu olacağını söyleyen Oyak Yatırım yürürlükteki yasalara, şirket prensiplerine ve seçimlerine uyacağını belirtmektedir. Güncel teknolojiye ve çağın gerektirdiği imkanlara sahip olmayı hedeflemektedir.

Müşterilerinin ihtiyaçlarını tam anlamıyla kavrayabilmiş, beklentilerini en iyi servis ile karşılayabilen, şirketin vizyonunun, misyonunu ve stratejisini tam anlamıyla benimsemiş, kendine ve diğer insanlara saygısı olan, çalıştığı şirketi geliştirmeyi hedefleyen kişiler arasından seçilen çalışanların maaşları pozisyonlarına ve çalışma sürelerine göre değişmektedir.

Eğer bu şartları kabul ediyorsanız ve yeterli donanım ve bilgi birikimine sahip olduğunuzu düşünüyorsanız Oyak Yatırım iş başvurusu yapabilirsiniz. İş başvurusu nasıl yapılır aşağıda verilmiştir.

Oyak Yatırım İş İlanları

Oyak Yatırım çalışanları için bir dizi kural ve prensiplere sahiptir. Bunları Oyak Yatırım İnsan Kaynakları tarafından öğrenmiş bulunmaktayız ve sizlerle paylaşacağız.

Oyak Yatırım iş ilanları ve Oyak Yatırım iş ilanı iş arayan herkesin merak ettiği bir konu oldu. Sektörde lider olmayı amaçlayan ve büyümekte olan bir Aracı Kurum olan Oyak Yatırım’da çalışmak için gereken şartları ve yapacağınız işlemleri anlatacağız. İşte o şartlar ve işlemler.

Açık Pozisyonlar

 • Müfettiş Yardımcısı / İç Kontrol Uzman Yardımcısı

Oyak Yatırım İş Başvurusu Formu

Kullanıcıya hitap eden ara yüzü ile Oyak Yatırım web sayfası sade ve şık bir şekilde sizi karşılıyor. Menülere ve bağlantılara hızlı erişim sayesinde iş başvurusu yapmak daha önce hiç bu kadar kolay olmamıştır.

Oyak Yatırım iş başvuru formu web sayfasında hızlıca kullanıcı tarafından erişilebilir. Öncelikle menü kısmından İK seçeneğine geliniz ve İş Başvurusu’na tıklayınız.

İçerisinde CV’nizin de yer aldığı belge ile birlikte kendiniz hakkındaki bilgileri doldurunuz. Bu formdan aynı zamanda Oyak Yatırım engelli personel alımı ve Oyak Yatırım güvenlik alımı için de başvurabilirsiniz.

Başvuru için tıklayınStaj başvurusu için tıklayın.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi hizmet ile karşılayan, kalite anlayışımızın odak noktası olarak müşterilerimizi alan, kalite yönetim sisteminin etkinliğini, sürekli geliştirmeyi kendisine amaç edinen, çalışanlarımıza yaptıkları işten tatmin duyacakları, inisiyatif kullanacakları ortamlar yaratan, fayda maliyet dengesini gözeten, topluma, çevreye ve insana saygılı kuruluş olmayı ” kalite politikası” olarak benimseyen OYAK YATIRIM Menkul Değerler A.Ş.’nin İnsan Kaynakları ve Toplam Kalite yönetimi uygulamaları bu çerçevede yapılandırılmıştır.

4 Yorum

 1. huseyin ataoglu 24 Temmuz 2014

  iş ihtiyacım var lise mezunuyum e sınıfı ehliyetim var söfürlük deneyimim var refaras vere bilirım

 2. huseyin ataoglu 24 Temmuz 2014

  iş ihtiyacım var lise mezunuyum e sınıfı ehliyetim var söfürlük deneyimim var refaras vere bilirım 1980 dogumluyum

 3. Ahmet ARSLAN 12 Şubat 2015

  Türk Silahlı Kuvvetlerinin çeşitli komando birliklerinde 22 yıl süre ile görev yaptım.En son görev yerim 2.KOMANDO TUGAYI BOLU da 31 Aralık 2014 yılında emekli oldum.Sİlahlı özel güvenlik sertifikası aldım.Özel Güvenlik personeli olarak görev almak istiyorum.

 4. Ferhat Tepeyurt 30 Aralık 2017

  Turk Telekom dan Teknisyen kadrosundan emekli oldum.End meslek Liesi,Elektirik Elektronik ,Telekomunikasyon bolum mezunuyum. Silahli ozel guvenlik sertifikam var.Siz saygin kurumunuzda, Ozel Guvenlik personeli olarak calismak istiyorum.Saygilarimla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir