Oracle Personel Alımı ve İş İlanları 2023

oracle

Oracle personel alımı yapacak!

Oracle iş başvurusu yaparak sizde Oracle ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Oracle personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Oracle eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Oracle insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Oracle, yazılım, veritabanı araçları ve uygulama ürünleri alanlarında  faaliyet göstermekte ve bu alanlarda satış, danışmanlık, eğitim ve destek hizmetleri vermektedir.

Oracle Türkiye, kurulduğu 1989 yılından bu yana, Ankara ve İstanbul ofislerinde, 150’nin üzerinde çalışanı ve 185 iş ortağı ile birlikte ülke çapında pek çok kuruluşa Oracle hizmetlerini ulaştırmaktadır. Oracle’in ürün serisi veritabanı, uygulama sunucusu, uygulama geliştirme araçları ile Finansal yönetim, Üretim Yönetimi, Tedarik Zinciri Yönetimi, Insan Kaynakları Yönetimi ve Pazar yönetimi konularıni kapsayan İş Yönetim Sistemi Yazılımlarını da  içermektedir.

Oracle’ın müşteri portföyü içinde; endüstriyel sektörden, finans, eğitim, kamu, telekom ve savunma sektörüne kadar çok geniş bir yelpazede 3100’ü aşkın müşterisi bulunmaktadır. Oracle Türkiye güçlü iş ortakları ve lider teknolojisi ile en doğru ve entegre çözümleri sunarak başarıyı hedeflemektedir.

Genel Merkezi Redwood Shores, Kaliforniya’da bulunan Oracle dünyanın 145 ülkesinde 55,000’den fazla çalışanıyla faaliyet göstermektedir.

Yeteneklerinize güveniyorsanız ve yaratıcı çözümler üreten lider bir şirkette olmanın heyecanını yaşamak istiyorsanız, Oracle’ı düşlemeye başlayın…

Açık pozisyonlar için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*