Omtaş Personel Alımı ve İş İlanları 2024

omtaş

Omtaş personel alımı yapacak!

Omtaş iş başvurusu yaparak sizde Omtaş’ın gücünden güç alabilirsiniz. Omtaş personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Omtaş eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Omtaş insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

OMTAŞ A.Ş. 1968 yılında Gebze’de kuruldu. 38.000 m2 açık, 15.000 m2 kapalı alan üzerinde dövmehane, ısıl işlem, tamamlama hatları ve kalıp atölyesine sahip bir dövme fabrikasıdır. Yıllık 15.000 ton dövme kapasitesine sahip bulunan tesislerimizde 0,5-120 kg. arasında çeşitli boy ve şekillerde dövme parçalar modern teknolojiye uygun olarak üretilmektedir. Bureau Veritas ISO/TS 16949:2009, Bureau Veritas ISO14001:2004, Lloyd Register ve Ford Q1 belgelerine sahip firmamız Türkiye’de ağır ve hafif ticari araçlar, binek otomobilleri, endüstriyel motor sanayi, tarım makinaları, traktör endüstrisi, savunma sanayi ve otomotiv ana sanayi ne işleme ve montaj amaçlı parça tedarik eden birçok işlemeci firmaya yıllardır dövme parça tedarikçisi olarak hizmet vermektedir. Ürünlerimiz Almanya, Avusturya, Macaristan, İtalya ve çeşitli ülkelerin önde gelen firmalarına ihraç edilmektedir. Karbon çelikleri, islah çelikleri, sementasyon çelikleri, mikro alaşımlı çelikler, paslanmaz çelikler ve müşteri isteklerine göre tedarik edilen özel kalite malzemelerden oluşan dövme parçaların dövme ve ısıl işlemleri gerçekleştirilmekte, kumlama, doğrultma, soğuk kalibrasyon ve %100 çatlak kontrolü gibi ürüne özel tamamlama işlemleri sonrasında ürünlerimiz müşterilerimize sevk edilmektedir. Gerektiğinde, partner firmalar aracılığı ile dövme üretimini yaptığımız ürünler kontrolümüz ve sorumluluğumuz altında işleme ve KTL kaplama operasyonlarına tabi tutularak müşterilerimize sevk edilmektedir. Başlıca ürünlerimiz; dişli taslakları, krank milleri, common rail parçaları, kammilleri, biyel kolları, aksonlar, dingiller, aks milleri, direksiyon kolları, kardan çatalları, yay tablaları, braketler, diferansiyel grup milleri ve diğer dövme parçalar.

Çevre Politikası

Biz OMTAŞ A.Ş. ailesi olarak

Doğal Kaynakların tüketilebilir olduğunu ve çevrenin korunarak gelecek nesillere akratılması zorunluluğunu biliyor, çevre yönetimi iş mükemmelliliğinin bir gereği olarak algılıyoruz.

Bu doğrultuda OMTAŞ olarak otomotiv parçalarının üretimi ve sevkiyatını gerçekleştirirken bu faaliyetlerimizin , çevre ve insan sağlığı üzerinde sebep olabileceği olumsuz etkileri kontrol altında tutabilmeyi amaçlıyoruz.

Buradan başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*