Odunpazarı Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Odunpazarı Belediyesi Personel Alımı

Odunpazarı Belediyesi, 02.09.1993 tarihinde kurulan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olacak şekilde ilk kademe belediyesi olarak kurulmuş ve 2009 yerel seçimleriyle birlikte ilçe belediyesi statüsünü kazanmıştır.

Toplumcu, üretici ve çağdaş belediyecilik anlayışı ile hazırladığı projeleri, kaynaklarla ve zamanla uyumlu olarak, vatandaşlarına insanca çalışma ve insanca yaşama imkânlarını sağlaması hedefinde olan Odunpazarı Belediyesi, bu hedefleri doğrultusunda sunulan hizmetleri ile toplumun tüm kesimlerine fırsat eşitliği yaratmaktadır.

Gerçekleştirdiği bütün faaliyetlerinde çalışanlarının gücünü arkasına alan kurum, bünyesine yakın zamanda çok sayıda personel alımı yapmaya hazırlanmaktadır.

Odunpazarı Belediyesi Personel Alımı

Odunpazarı Belediyesi İşçi Alımı

Son zamanlarda yaptığı işçi alımlarında bünyesine aldığı işçileri sözleşmeli işçi olarak istihdam eden Odunpazar Belediyesi’nin yakın zamanda kadrosuna alacağı personelleri de sözleşmeli işçi olarak istihdam edeceği öngörülmektedir.

Bu işçilerine hali hazırdaki işçileri gibi 08.00 ile 17.00 saatleri arasında mesai uygulayacak olan kurum, bu saatler dışında çalışmak durumunda kalan bütün işçilerine maaşlarına ek olarak fazla mesai ücreti ödemektedir.

Odunpazarı Belediyesi Memur Alımı

IT sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen dinamik ve genç bireyler, Odunpazarı Belediyesi memur alımı ilanlarına başvuruda bulunabilirler. Kurumun amacı personel ihtiyaçlarının karşılanması, yeni alınan elemanların sürekli değişim ve gelişimlere hazır olması ve bilgi ile becerileri doğrultusunda kariyer hayatlarına yön verilmesidir.

Buna bağlı olarak belediye bünyesinde memur pozisyonları için işe alındığınızda, aynı pozisyonda uzun yıllar kalmazsınız ve kazandığınız beceri ve bilgiler ışığında bir üst pozisyona terfi edebilirsiniz. Çünkü yönetmelikler çerçevesinde her personel için kurum, kariyer hedeflerine açıktır. Müdürlük, en alt unvandan en üst unvana kadar tüm çalışanların performansına ve yetkinliğine göre kariyer planı hazırlamaktadır.

Odunpazarı Belediyesi İş İlanları

Odunpazarı Belediyesi, sürdürülebilir belediyecilik anlayışı ile Odunpazarı’nda yaşayan toplumun bütün kesimlerinin yaşam kalitesini yükseltmek ve kent yaşamını daha kolay hale getirmek amacındadır.

Bu amaç doğrultusunda yatırımlarını sürdüren kurum, faaliyetleri kapsamında ihtiyaç duyduğu personelleri istihdam etmek amacıyla internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlamaktadır. Yayınladığı iş ilanları ile istihdam edeceği personellerin çalışacağı birimleri, çalışma saatlerini, sosyal ve yan haklarını detaylı bir şekilde açıklayan kurum, vatandaşlarını bu şekilde bilgilendirmektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Odunpazarı Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Odunpazarı Belediyesi kadrosunda personel olarak çalışmak isteyenlerin, belediyenin internet sitesi üzerinden yapılan duyuruları takip etmeleri ve personel alım ilanı yayınlanınca ilan içerisinde yer alan iş başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Odunpazarı Belediyesi insan kaynakları birimi tarafından başvurusu uygun görülen adaylar ile iletişme geçilmekte ve belediyenin ilgili birimine mülakat için çağrılmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Odunpazarı İş İlanları

Aslında iş ve işçi bulma işlemleri, bir zamanlar bu hizmetlere dair çalışmalarını yürüten kurumların görevindeydi. Ancak günümüzde Odunpazarı iş ilanları artık internetin eline geçti diyebiliriz.

Bu nedenle iş arayan vatandaşlar, herhangi bir kuruma gitmeden evlerinden iş ilanlarını inceleyebiliyor ve uygun buldukları pozisyonlara başvurularını gerçekleştirebiliyor. Siz de, “Odunpazarı’nda iş arıyorum” diyorsanız güncel duyulara göz atabilir, detayları inceleyerek başvuru koşullarını sağlıyor olmanız durumunda müracaatlarınızı gerçekleştirebilirsiniz…

Güncel Odunpazarı iş ilanları

 • Çamaşırhane Elemanı
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı
 • Makine Mühendisi/Teknikeri/Ressamı

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Odunpazarı iş ilanlarına bakabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*