İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Odunpazarı Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Odunpazarı Belediyesi Personel Alımı

Eskişehir halkına vermiş olduğu bütün hizmetlerin en etkin şekilde yürütülmesini isteyen Odunpazarı Belediyesi personel alımı gerçekleştirmektedir. Kurumun ana politikasını ideal personel seçimi, istihdam edilen kişilerin eğitimi, çalışma koşulları ve şekli oluşturmaktadır. Bu kapsamda kurum, hem istihdamın sağlanabilmesi hem de hizmet faaliyetlerinin kesintisiz devam ettirebilmesi için Odunpazarı Belediyesi iş ilanları oluşturmaktadır.

Belediyecilik alanında ortaya çıkabilecek ileriki ihtiyaçları analiz etmek, kurumun vizyon ve misyonunu temsil etmek ve çalışanların kuruma olan bağlılığını arttırmak adına İnsan Kaynakları birimi oluşturulmuştur. Odunpazarı Belediyesi personel alımları bu birim vasıtasıyla gerçekleştirilmektedir. Özellikle kariyer planlaması ve çalışanların motivasyonu konularında İK görevlendirilmektedir.

Odunpazarı Belediyesi Personel Alımı

Odunpazarı Belediyesi İşçi Alımı

Kendi içinde eleman yetiştirme prensibi ile hareket eden Odunpazarı Belediyesi işçi alımı yaparken, öncelikle kendi bünyesindeki kurslara katılmış ve eğitimini başarıyla tamamlayarak sertifikasını almış olan bireylere öncelik vermektedir.

Sonrasında ise alımlar sırasında başvuruda bulunan adaylar arasından askerlik görevini yapmamış olan bireyler elenmektedir. Çünkü belirtilen prensiple personel ihtiyaçlarını gidermek isteyen kurumun hedef kitlesi; uzun yıllar boyunca birlikte çalışabilecekleri genç bireylerdir.

İşçi statüsünde görev almak isteyen kişiler, şayet üniversitelerden yeni mezun olmuş ya da lise düzeyinde bir okulu bitirmiş fakat gelişimlere açık ise belediye bünyesinde kolaylıkla iş bulabilirler. Bunun için adayların, İnsan Kaynakları birimine giderek Odunpazarı Belediyesi işçi alımı başvurusu yapmaları ve taraflarına verilen formu en doğru şekilde doldurmaları gerekmektedir.

Odunpazarı Belediyesi Memur Alımı

IT sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen dinamik ve genç bireyler, Odunpazarı Belediyesi memur alımı ilanlarına başvuruda bulunabilirler. Kurumun amacı personel ihtiyaçlarının karşılanması, yeni alınan elemanların sürekli değişim ve gelişimlere hazır olması ve bilgi ile becerileri doğrultusunda kariyer hayatlarına yön verilmesidir.

Buna bağlı olarak belediye bünyesinde memur pozisyonları için işe alındığınızda, aynı pozisyonda uzun yıllar kalmazsınız ve kazandığınız beceri ve bilgiler ışığında bir üst pozisyona terfi edebilirsiniz. Çünkü yönetmelikler çerçevesinde her personel için kurum, kariyer hedeflerine açıktır. Müdürlük, en alt unvandan en üst unvana kadar tüm çalışanların performansına ve yetkinliğine göre kariyer planı hazırlamaktadır.

Odunpazarı İş İlanları

Aslında iş ve işçi bulma işlemleri, bir zamanlar bu hizmetlere dair çalışmalarını yürüten kurumların görevindeydi. Ancak günümüzde Odunpazarı iş ilanları artık internetin eline geçti diyebiliriz.

Bu nedenle iş arayan vatandaşlar, herhangi bir kuruma gitmeden evlerinden iş ilanlarını inceleyebiliyor ve uygun buldukları pozisyonlara başvurularını gerçekleştirebiliyor. Siz de, “Odunpazarı’nda iş arıyorum” diyorsanız güncel duyulara göz atabilir, detayları inceleyerek başvuru koşullarını sağlıyor olmanız durumunda müracaatlarınızı gerçekleştirebilirsiniz…

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir