Obasan Personel Alımı ve İş İlanları 2022

obasan

Obasan personel alımı yapacak!

Obasan iş başvurusu yaparak sizde Obasan’ın gücünden güç alabilirsiniz. Obasan personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Obasan eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Obasan insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

1930 yılında açılan ve kısa sürede Bursa’nın lezzet markası haline gelen Lezzet Lokantası, yemek hizmetlerindeki serüvenimizin başlangıç noktası oldu. Yemek üretim merkezinin kuruluşu ile kurumsal bir kimlik kazanan Obasan şirketi Eylül 2011 itibariyle Sofra – Compass Group Türkiye bünyesine katıldı. Dünyanın en büyük yiyecek & içecek ve destek hizmetler kuruluşu olan Compass Group’un uluslararası birikimini ve gücünü, yurt genelinde 1930’dan beri edindiğimiz tecrübemizle birleştirerek taşıma yemek hizmetlerimizi Obasan markasıyla sürdürmeye devam edeceğiz.

İnsan Kaynakları Politikası

Hedeflere ulaşmada en büyük etken sektördeki özel yerimizi oluşturan personelimizi onura etme ve ödüllendirme ortamının gelişmesine katkıda bulunan İnsan Kaynakları’mızdır.

Hedeflere ulaşmak için gerekli nitelikte ve işlere uygun insan kaynağını sağlamak ve bu kaynağın yeteneklerini ve vasıflarını arttırmak için planlı ve sürekli eğitim yapmak ve personelin motivasyon içerisinde verimli çalışmaya yönlendirmek İnsan Kaynakları Politika’mızın temelidir.

Başvurmak için tıklayın.

1 Comment

  1. Obasan hazırlık bölümünde çalışmak istiyorum daha öncede çalıştım ama muhasebe bölümünde çay kahve servisi yaptım tekrar orda çalışmak istiyorum başvurumu lütfen degerlendirin

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*