NTG Plastik Personel Alımı ve İş İlanları 2024

NTG Plastik’te çalışmak isteyen adaylara müjde. NTG Plastik bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve NTG Plastik personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

NTG Plastik Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

2005 yılından bu yana boru ek parça üretiminde faaliyet gösteren, sektöründe farklılıkları ile öncü, çevre ile dost, teknolojik atılımlarıyla etkili ve yüksek kalite düzeyi ile müşteri odaklı, sektöründe lider dünya çapındaki müşterilerine en iyi ürün ve hizmeti sunmayı amaçlayan şirketimiz için, Aşağıda ki niteliklere sahip, Yurt Dışı Satış Destek Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

Son 30 yıl içerisinde çevre, sağlık ve emniyet kavramları, doğal kaynaklardaki kıtlık, içme suyu, kanalizasyon ve gaz sistemlerinde daha yeterli ve etkili altyapıları gündeme taşımıştır. Biz de bu trendi takip ederek polietilen PE100 plastik boru sistemleri konusunda yapabileceklerimizi ortaya koyduk.

Termoplastikler diğer sistemlere göre pek çok avantaja sahiptir. Örneğin kurşun kirlenmesine karşı zehirli madde ihtiva etmez, seramik sistemlerle kıyaslandığında kırılgan değildir, çelik ve beton sistemlere göre aşınma riski yoktur. Tüm bunların dışında termoplastik sistemler dayanıklı ve emniyetli birleştirme sistemlerine sahiptir.

Bizim geçmişimiz bu konuda pek çok uluslararası rakibimiz kadar uzun değildir. Ancak başlangıçta doğru hedefler belirlendiğinde başarıya nasıl ulaşılabildiğini de açıkça göstermektedir. Biz uluslararası standartları yakından takip ederek ham maddeden son ürüne kadar komple kalite kontrol sistemini uygularız. Yalnızca çevre, sağlık ve emniyet şartnamelerine göre uygunluğu tescil edilmiş malzemeler sistemimizde kullanılır.

NTG Plastik İş İlanları

NTG Plastik iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

İhracat Satış Destek Uzmanı: Yurt dışı satış departmanının satış hedefleri doğrultusunda, satış ekibinin ihtiyaçlarını zamanında ve hatasız karşılanması, takip edilmesi, Satış ekibi ile koordineli olarak sipariş, sevkiyat v.b süreçlerin yönetilmesi, sisteme girişi ve takibinin yapılması, Yurtdışı fuarlarına katılım sağlanmasıyla ilgili gerekli tüm evrakların hazırlanması ve ön hazırlık aşamalarının takip edilmesi, Satış ekibinin yurt dışına çıktığı dönemlerde ofiste gerekli çalışmaların tamamının yürütülmesi, İlgili satış ekibin müşterilerinin cari hesaplarının takibinin yapılması, raporlarının hazırlanması, düzenli aralıklarla yönetime sunulması işlemlerinde destek verilmesi.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Kalıp Tasarım Uzmanı İstanbul(Asya)
2 Yurtiçi Bölge Satış Sorumlusu İstanbul(Asya)
3 Yurtdışı Satış Sorumlusu (Güney Amerika Bölge) İstanbul(Asya)
4 Production Manager Sakarya
5 Plastik Enjeksiyon Vardiya Amiri Sakarya

NTG Plastik İş Başvurusu Formu

NTG Plastik iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda NTG Plastik iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*