İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Nef Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Nef Personel Alımı Yapacak

Nef’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Nef bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Nef personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Nef iş başvurusu

Firma Hakkında

Nef şirketi ilk olarak 1992 yılında gümrük komisyonculuğu yapmak amacı ile kurulmuştur. 12 Nisan 2007 tarihinde de bünyesinde değişiklik yaparak adını Timur Gayrimenkul olarak değiştirmiştir. Şirket ülkemizde imza attığı birçok proje ile kısa sürede adını birçok büyük işlemde geçirmiştir.

Küçük işlerin yanı sıra daha çok büyük projelerle kendini geliştiren şirket kısa bir sürede en büyük inşaat şirketlerinden bir tanesi oldu. Büyüyen Nef eleman alımı konusunda da geliştirmelere devam ediyor. İlk olarak işçi başvurusu yapmak için şirket ile görüşmek gerekiyor.

Nef ülkemizin en büyük inşaat şirketlerinden biri olduğu için bünyesinde çalıştırmak üzere işçi alımlarına devam ediyor. Her yıl imza atılan yeni projeler için birçok alanda elemana ihtiyaç duyuluyor. Bu elaman açıklarını da kapatmak için her yıl eleman alımı yapılıyor.

Ancak Nef işçi alımı konusunda diğer şirketlere oranla biraz daha ciddi davranıyor. Daha bilgili ve yarayışlı eleman arama çabalarına giren şirket tecrübeli eleman almayı daha uygun görüyor.

Nef eleman alımı yaptıktan sonra insanların öncelikle çalışma durumlarına ve geçmiş yıllarda yaşadığı tecrübelerine dayanarak işlem yapıyor. Her yılda 1 kez ücretlerde artış yapılıyor ve devamlı olarak uzun yıllar boyunca çalışan işçilere daha büyük ayrıcalıklarda tanınıyor.

Şirketin ücret paketleri maaşlar, primler, yemek kartları, yol yardımları, özel sağlık sigortası pozisyona bağlı olarak araç ve telefon da sizlere verilebiliyor. Ayrıca şirket sizlere avans da verebiliyor.

Nef İş İlanları

Nef şirketinin iş ilanları her yıl düzenli olarak yayınlanmaya devam ediyor. Zira bu kadar büyük ve hala da büyümeye devam eden şirketin düzenli olarak eleman alımı yapması gerekiyor. Elbette bu elemanlara verilen fırsatlar ve çalışma koşullarını da düzenli bir şekilde devam ettirmek gerekiyor.

Nef İş Başvurusu Formu

Nef iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Nef iş ilanı verdikten sonra insanların ilk olarak yapması gereken iş başvuru formunu doldurmak. Nef iş başvuru formu doldurulduktan sonra gerekli belgeleri de hazırlayarak Nef insan kaynakları adlı bölüme müracaat edilmesi gerekiyor.

Daha sonra şirket sizinle alakalı yaptığı araştırmalar neticesinde sizlere bir dönüş sağlıyor.

Başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir