İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Nef Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Nef Personel Alımı Yapacak

Nef’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Nef bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Nef personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Nef ülkemizin en büyük inşaat şirketlerinden biri olduğu için bünyesinde çalıştırmak üzere işçi alımlarına devam ediyor. Her yıl imza atılan yeni projeler için birçok alanda elemana ihtiyaç duyuluyor. Bu elaman açıklarını da kapatmak için her yıl eleman alımı yapılıyor.

Ancak Nef işçi alımı konusunda diğer şirketlere oranla biraz daha ciddi davranıyor. Daha bilgili ve yarayışlı eleman arama çabalarına giren şirket tecrübeli eleman almayı daha uygun görüyor.

Nef Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Nef şirketi ilk olarak 1992 yılında gümrük komisyonculuğu yapmak amacı ile kurulmuştur. 12 Nisan 2007 tarihinde de bünyesinde değişiklik yaparak adını Timur Gayrimenkul olarak değiştirmiştir. Şirket ülkemizde imza attığı birçok proje ile kısa sürede adını birçok büyük işlemde geçirmiştir.

Küçük işlerin yanı sıra daha çok büyük projelerle kendini geliştiren şirket kısa bir sürede en büyük inşaat şirketlerinden bir tanesi oldu. Büyüyen Nef eleman alımı konusunda da geliştirmelere devam ediyor. İlk olarak işçi başvurusu yapmak için şirket ile görüşmek gerekiyor.

Çalışma Şartları ve Maaşları: Nef eleman alımı yaptıktan sonra insanların öncelikle çalışma durumlarına ve geçmiş yıllarda yaşadığı tecrübelerine dayanarak işlem yapıyor. Her yılda 1 kez ücretlerde artış yapılıyor ve devamlı olarak uzun yıllar boyunca çalışan işçilere daha büyük ayrıcalıklarda tanınıyor.

Şirketin ücret paketleri maaşlar, primler, yemek kartları, yol yardımları, özel sağlık sigortası pozisyona bağlı olarak araç ve telefon da sizlere verilebiliyor. Ayrıca şirket sizlere avans da verebiliyor.

Nef İş İlanları

Nef İş İlanları

Nef iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Nef şirketinin iş ilanları her yıl düzenli olarak yayınlanmaya devam ediyor. Zira bu kadar büyük ve hala da büyümeye devam eden şirketin düzenli olarak eleman alımı yapması gerekiyor. Elbette bu elemanlara verilen fırsatlar ve çalışma koşullarını da düzenli bir şekilde devam ettirmek gerekiyor.

Açık Pozisyonlar

 • Şantiye Dizayn Uzmanı
 • Muhasebe Uzmanı
 • Sistem Uzmanı
 • Satış Danışmanı
 • Satış Müdürü
 • İş Geliştirme Yönetmeni

GENEL NİTELİKLER

Aldığın Nef’es ne kadar değerli ise, sevdiğin bir işi yapmak da öyledir… Biz Nef’te, kurulduğumuz günkü heyecanımızı koruyor ve tüm kalbimizle sevdiğimiz bir işi yapıyoruz. Dokunduğumuz tüm hayatlara katma değer sağlamak için çabalıyoruz.

Betonu değişimle karmanın, işini severek yapmanın, bulunduğun yere ait hissetmenin ve başarma hevesi içinde kaybolmanın güzelliğini her günümüzde yaşıyoruz.

Çünkü bizim için başarının sınırı yoktur, aynı şekilde mutluluğun da 🙂
Şirketimizin Levent’te bulunan merkez ofisinde görevlendirilmek üzere,

 • Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun,
 • Alanında en az 3 yıl deneyim sahibi,
 • Tek Düzen Hesap Planına hakim,
 • Vergi kanunu ve mevzuat bilgisine sahip,
 • Mali tablo analizi yapabilen,
 • Tercihen inşaat muhasebesi konusunda deneyim sahibi,
 • MS Office programlarına hakim,
 • LOGO kullanmış olan,
 • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

Muhasebe Uzmanı aramaktayız.

İŞ TANIMI

 • Muhasebeleştirme belgeleri ile muhasebe birimlerine intikal eden evraktan kendi iş grubuna ait olanların muhasebe kayıtlarının yasal gerekliliklere ve şirket prosedürlerine uygun şekilde yapılması.
 • Muhasebe kayıtlarına alınan ve veri girişi tamamlanan belgelerin, yetkililerin imzasının, hak sahibinin kimliğinin, maddi hata ve belgelerin tamam olması yönünden kontrol ederek muhasebe yetkili uzmanına iletilmesi.
 • Mesleği alanındaki tüm güncel gelişmelerin takip edilmesi ve uygulanması.
 • Sözleşmelerin düzenli olarak takip edilmesi.

Nef İş Başvurusu Formu

Nef iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Nef iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

Nef iş ilanı verdikten sonra insanların ilk olarak yapması gereken iş başvuru formunu doldurmak. Nef iş başvuru formu doldurulduktan sonra gerekli belgeleri de hazırlayarak Nef insan kaynakları adlı bölüme müracaat edilmesi gerekiyor.

Daha sonra şirket sizinle alakalı yaptığı araştırmalar neticesinde sizlere bir dönüş sağlıyor.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir