İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Nadir Metal Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Nadir Metal Personel Alımı Yapacak

Nadir Metal’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Nadir Metal bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Nadir Metal personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Nadir Metal personel alımı

Firma Hakkında

1967 yılında sektöre adımını atan ve 1993 yılında kurulan Nadir Metal Rafineri San. Tic. Ltd. Şti., talebin hızla artması sonucu 1996 yılında ülke toprağı üzerindeki ilk altın rafinerisinin temelleri atılmıştır.

Nadir Metal, Türkiye kuyum sektörüne en hızlı ve en çağdaş hizmeti vermeyi, giderek artan kapasitesiyle ulusal düzeydeki liderliğinin yanı sıra uluslararası düzeyde lider işletmelerden biri olmayı kendisine hedef edinmiştir. Bu hedef doğrultusunda özelde müşterilerinin ve çalışanlarının, genelde ülkemizin ve insanlığın refah ve mutluluğunu arttırmak için daha çok üretim ve daha çok istihdama yönelen şirket kadrosuna çok sayıda personel alımı yapacak.

Sosyal ve ekonomik alanda refah düzeyini, eğitim ve tecrübesini geliştirecek, ekip ruhu taşıyan, nitelikli, gelişmelere açık, dinamik çalışma arkadaşları arayan Nadir Metal, kadrosuna aldığı bütün personellerine pozisyonlarına göre 3.000TL ve üzerinde maaşlar ödemekte ve bazı sosyal haklar sağlamaktadır.

Nadir Metal İş İlanları

Nadir Metal, soy metal geri kazanım ve rafinasyonunda uzmanlaşmış özgün birikimlere sahip nitelikli yönetici ve teknik personeli ve laboratuvar olanakları ile alanında uluslararası teknolojik düzeye ulaşmış, Türkiye’nin lider soy metal geri kazanım ve rafinasyon tesisi olma özelliğine sahip ve onu koruyarak geleceğe taşımak üzere sürekli gelişme vizyonu ile bütünleşmiş bir anlayışın temsilcisidir.

Bu vizyona bağlı olarak sorumluluklarının bilincinde olan ve sektörde kazandığı pozisyonu muhafaza etmek isteyen şirket, kadrosuna alacağı personellerden istediği nitelikler hususunda iş ilanı yayınlayarak şirket ilkeleri hususunda personel adaylarını bilgilendirdi.

Nadir Metal İş Başvurusu Formu

Nadir Metal iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Nadir Metal personeli olmak isteyenlerin şirketin internet sitesi üzerinden ya da kariyer siteleri aracılığıyla yayınladı iş ilanları sayfasında yer alan iş başvuru formunu eksiksiz doldurmaları ve şirketin insan kaynakları birimi tarafından geri dönüş yapılmasını beklemeleri gerekmektedir.

Başvuru için tıklayın.

4 Yorum

 1. sema DELİCE 31 Mart 2014

  iş başvurusu ilanınızı okudum sizinle çalışmak isterim

 2. binali yılmazel 26 Mayıs 2014

  merhaba 10 yıllık kuyumculuk sektöründe tecrübem var yaşım 43 istanbul ümraniyede ikamet ediyorum referans verebileceğim sektörden çok mesllektaşlarımız var 0532 133 78 36 sizinle çalışmak istiyorum

 3. binali yılmazel 1 Haziran 2014

  10 yıllık kuyumcu sektöründe tecrübeye sahibim bankalarda ekpertiz işlerineze talibim seyhat osrunum yoktur kefil referans verebilirim saygılarımla

 4. Nadir Çoban 25 Şubat 2015

  Aşçı ,mutfak şefi ile ilgili iş lede çalışmak işteım 05379978996 N Ç

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir