Nadir Metal Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Nadir Metal, ilk temellerini 1967 yılında Nadir Tütüncü önderliğinde atmış olan günümüzde değerli metallerin alım satım işlemleri başta olmak üzere atık dönüşüm, rafinasyon ve laboratuvar hizmetleri de sunmakta olan bir firmadır. Kurulduğu tarihten itibaren yaklaşık 20 yıl belli bir kapasiteyle hizmetlerini sürdürürken 1993 yılında Nadir Metal Rafineri Sanayi Ticaret Ltd. Şti.’yi hizmete açılmıştır.

Bu yatırımla büyümeye başlayan Nadir Metal, günümüzde 200’e yakın çalışanı, yıllık yaklaşık 2 Milyar TL cirosuyla sadece Türkiye’de değil pek çok ülkede önemli bir firma konumundadır.

Nadir Metal personel alımı

Nadir Metal İş İlanları

Türkiye’deki büyük altın üreticilerinin elde ettiği madenleri özellikle Hadımköy’de bulunan tesiste yıllık olarak yaklaşık 200’er ton olarak altın ve gümüş işlemektedir. Sadece büyük oranlarda metal işleme dışında gramlık altın, gümüş ve platinlerle de özel koleksiyonlar oluşturmaktadır.

Dubai ve Şangay borsasında da önemli bir konumu bulunan Nadir Metal, gün geçtikçe büyüyen pazar payında, artan iş gücü ihtiyaçlarını karşılayabilmek için bünyesine yeni elemanlar katmaktadır.

fatgpt

Nadir Metal, bünyesine katacağı personellerde ekip arkadaşlarıyla uyumlu çalışabilecek, nitelikli, dinamik ve tecrübelerini firmanın yararına kullanabilecek özellikler aramaktadır. Çalışanlarına pek çok yasal haklarının dışında sosyal haklar tanıması nedeniyle de iş ilanları sıkı takip edilen firmalar arasındadır.

Nasıl Başvurulur?

Nadir Metal, eleman alımı yapılacak olan pozisyonlar için başvuruları kendi resmi sitesi olan https://www.nadirmetal.com.tr/ adresinden kabul etmektedir. Linke tıkladığınızda açılan sayfadaki “İnsan Kaynakları” butonuna tıkladığınızda yeni açılan sayfada gerekli alanları kendinize uygun olarak doldurabilirsiniz. Daha sonra aydınlatma metnini okuyup güvenlik sorusunu da cevaplayarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Eleman alımı yapılacak olan pozisyonlar hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için ise www.kariyer.net adresine girip firmayı aratarak iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Kendinize en uygun olan pozisyonu belirledikten sonra başvurunuzu oluşturabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Üretim Elemanı: Firmanın ürettiği hizmeti kalite standartlarına ve ilgili standartlara göre üretilmesini, makinelerin ve ekipmanların üretim faaliyetlerini sağlayan bireylerdir.
  • İş Güvenliği Uzmanı: Sorumluluğundaki alan içerisinde çalışanların herhangi bir kaza geçirmemesi için gerekli önlemleri alan, analizler yapan ve raporlar hazırlayan, bu konuda gerekli eğitimi almış olan bireylerdir.
  • Kaynak Mühendisi: Gerekli olan kaynak işlemleri için projeleri planlayan, hazırlayan ve uygulayan bireylerdir.
  • İç Denetim Sorumlusu: Şirketin farklı departmanlarında yasal kurallar başta olmak üzere şirket kurallarının uygulanmasını sağlamak için çalışan bireylerdir.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri:  Alım yapılacak olan pozisyona göre değişmektedir.

Alım Yapılacak Şehirler: İstanbul, Manisa

MAKALE YAZARAK PARA KAZAN

4 Comments

  1. 10 yıllık kuyumcu sektöründe tecrübeye sahibim bankalarda ekpertiz işlerineze talibim seyhat osrunum yoktur kefil referans verebilirim saygılarımla

  2. merhaba 10 yıllık kuyumculuk sektöründe tecrübem var yaşım 43 istanbul ümraniyede ikamet ediyorum referans verebileceğim sektörden çok mesllektaşlarımız var 0532 133 78 36 sizinle çalışmak istiyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*