Milten Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Milten Holding, 60 yılı aşkın tecrübesi ile uzun süredir sektöründe hizmet vermekte ve ülkemize yerli ve milli hizmet anlamında en büyük katkıyı sağlamak için çalışmalarına devam etmektedir. İnşaat sektöründe madenciliğe kadar oldukça geniş ve zengin bir hizmet yelpazesini marka bünyesinde toplayan firma, ağaç dikimi alanında yapmış olduğu çalışmalarla da çevrecilik konusunda diğer firmalara örnek olmaktadır. Firma, 21. Yüzyıl içerisinde daha uygar ve gelişime açık bir Türkiye yaratmak adına çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

milten holding iş ilanları

Milten Holding İş İlanları

Milten Holding, bünyesinden oldukça yüksek sayılarda personelle hizmet vermekte ve her birisi alanında deneyimli ve uzman teknik ekip kadrosunu da marka bünyesinde barındırmaktadır. Sürekli olarak gelişen ve güncellenen ekip kadrosuna yeni iş arkadaşları aramakta olan firma, alanında uzman ve yetkin bireylerden oluşan bir kadro kurmak adına yoğun çaba sarf etmektedir. Gelişime ve değişime açık bir kadro kurmak adına yeni yüzler arayan firma, zaman zaman açık iş pozisyonlarını adaylara sunarak mesleki yeterliliğe sahip kadroya uygun bireylere iş kriterlerini belirtmektedir.

Nasıl Başvurulur?

Milten Holding bünyesindeki açık iş pozisyonlarına iş başvurusunda bulunmak isteyen adayların öncelik olarak firmanın kendi web sitesindeki iş ve staj başvuru formunu doldurmaları gerekir. Daha sonra diğer iş alım ve personel sitelerini inceleyen bireyler, kendi nitelik ve eğitim durumlarına en uygun iş ilanlarına göz atabilirler.

Ayrıca adaylar, firma web sitesi üzerinden markanın insan kaynaklarıyla da doğrudan iletişime geçebilir ve açık iş pozisyonları hakkında etraflıca bilgi sahibi olabilirler. Firma web sitesinde bulunan başvuru formunu doldurarak markanın insan kaynaklarına ulaşan adaylar, süreç sonunda belki de yepyeni bir işe sahip olabilir ve büyük bir ailenin parçası olarak çalışma hayatlarına en yüksek standartlar altında devam edebilirler.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Satış Temsilcisi: Türkiye genelinde hizmet vermekte olan firmanın satış işlemlerinin yürütülmesinden direkt olarak sorumlu ve çeşitli satış hizmetlerinde temsilci konumunda yer alan kişilere verilmekte olan bir unvandır.
 • Mühendis: Çeşitli üniversitelerin ilgili dört yıllık mühendislik bölümlerinden mezun olmuşolan ve insanların yararına çeşitli teknik ürün ve hizmetler üreten bu personeller, donanım ve nitelik durumlarına göre farklı alanlarda çalışabilmekte ve firmalarına etkin bir rolde hizmet sağlayabilmektedir.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: Minimum 18 Yaş.

Çalışma Saatleri: Sürekli / Tam Zamanlı.

Alım Yapılacak Şehirler: İstanbul başta olmak üzere Türkiye geneli.

6 Comments

 1. Merhaba, 06 Ocak 2023 tarihinde Kariyer.Net sitesinden Tarabya semdinkeki ” SİTE YÖNETİM ve GÜVENLİK MÜDÜRÜ ” İş ilanına başvuru yaptım,
  Emekli Astsubayım, emekli olduktan sonra 13 yıl site müdürlüğü yaptım Ferahevler Mah.(Tarabya) SARIYER/ İSTANBUL’ da ikamet ediyorum, bu alanda çalışmak isterim, Saygılarımla 0539.3433510 (Cevat AKTAŞ)

 2. Ben.mahmut.celik.iß.mak.bakim.tamir.u.s.t.daha.ònce.siznen.çalisdim.cemil.beye.saygilar.sunuyorum.

 3. meraba ben 12 yılık eskavatör oprt sizinle çalışmak istiyorum saygılar cep 05356758441

 4. kaya kamyonu ve harfiyat kamyonu lastik makas ustası .daha önce çaliştım maaş nedeniyle ayrıldım 05385264952

 5. selam ben bekir durna 14 yılık eskavaorto öpretim sizle yur dış işlerinide çalışmak istom telfon numaram 05417174427

 6. Sayın yetkili.30 yıldır Almanya,Türkiye,Rusya ve Bulgaristanda uluslararası Hoteller zincirinde Genel Koordinatör ve Genel Müdür olarak görevlerde bulundum.Hotellerinizde görev almak isterim.

  saygılarımla,

  Ruşit Türkoğlu

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*