Millenicom Personel Alımı ve İş İlanları 2023

2004 yılında kurulan Millenicom, 2019 yılının Haziran ayında SOCAR Türkiye çatısında hizmet sağlamaya başlamıştır. 240 bin üzerinde müşteri, çok sayıda personeli vardır.

Millenicom İş İlanları

Millenicom iş ilanlarını takip etmek için kendi sitesi takip edilmelidir. Duyurular ve haberler bölümünde firma, yeni personel alımları ilanları verebilir. Ayrıca LinkedIn üzerinde adayların başvuru yapabileceği, açık bir pozisyon da vardır. 

Adaylar her iki kaynağı, her gün incelemelidir. İş ilanlarında son gün de olduğu için, aksi durum size uygun bir pozisyonu kaçırmanıza sebep verebilir. 

Nasıl Başvurulur?

Millenicom personeli olmak istiyorsanız, LinkedIn üzerinden başvur yapmanız mümkündür. Ancak bunun öncesinde bir profil açmanız gerekir. Eğer mevcut varsa ona girerek, işlem yapmanız mümkündür.

Bundan sonra yalnızca Millenicom’un LinkedIn profiline girerek, “iş ilanlarını gör” alanına girmek kalır. Ardından pozisyona tıklayarak “hemen başvur” derseniz, müracaat işlemlerini kısa süre içerisinde tamamlayabilirsiniz. Millenicom yetkilileri gerekli incelemeleri yaptıktan sonra, uyumlu adaylar ile temasa geçer. 

Eğer mülakat için davet almışsanız, firmanın sitesini inceleyip, genel hatlarıyla bilgi sahip olmak mülakat esnasında yardım edebilir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

LinkedIn üzerinde adayların kaçırmaması gereken, aktif bir ilan vardır. Billing developer pozisyonu aktif olup, ilgili kişiler inceleme yapmaları ardından müracaat edebilir. Millenicom oldukça geniş bir firma olup, içerisinde çok sayıda pozisyon bulunur. İlerleyen dönemlerde bunlardan birinde iş ilanlar verilebileceği için, adaylar bu platformu güncel olarak takip etmelidir. 

Pozisyon açıklamaları

Millenicom tarafından açılan billing developer pozisyonunda adaylardan bazı nitelikler talep edilmektedir. Bunlar şöyledir;

  1. Yüksek sorumluluk sahibi
  2. 2 ile 5 yıl arasında iş deneyimi
  3. Mühendislik fakülteleri mezunu
  4. PL – SQL – Stored Procedure – Function – Package geliştirme tecrübesi
  5. Hazır uygulamalar içerisinde hata ayıklama yapabilme, problemi saptama
  6. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlama

Eğer ilana başvurmak istiyorsanız, tüm nitelikleri bilgi ve tecrübeleriniz ile karşılaştırma önerilir. Eğer sizinle uyum gösteriyorsa, başvuru işlemleri hemen yapılabilir.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Alım Yapılacak Şehirler: İstanbul. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*