Milas Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Milas Belediyesi Personel Alımı

1868 yılında kurulan Milas Belediyesi, 2014 yılında kabul edilen büyükşehir kanunu ile ilçe belediyesi statüsü kazanmıştır.

Sosyal belediyecilik faaliyetleri kapsamında dar gelirli, yardıma muhtaç ailelere yardımlar yaparak, gerekli destekleri sağlayan, sanatsal ve kültürel etkinlikler düzenleyerek Milas’ı ulusal ve uluslararası düzeyde tanıtmak için çalışmalar sürdüren Milas Belediyesi, bu çalışmalar kapsamında ihtiyaç duyduğu iş gücünü karşılamak adına personel alımı yapmaya hazırlanmaktadır.

Milas Belediyesi Personel Alımı

Milas Belediyesi İşçi Alımı

Sosyal, katılımcı ve demokratik belediyecilik ilkelerine bağlı olarak faaliyet gösteren ve personellerini de bu ilkeler doğrultusunda çalıştıran Milas Belediyesi’nin kadrosuna sözleşmeli işçi olarak dahil edeceği yeni personellerine, mevcut personellerinde olduğu gibi 08.00 ile 17.00 saatleri arasında mesai uygulayacağı, mesai saatleri dışında çalışan personellerine fazla mesai ücreti ödeyeceği ve hali hazırdaki çalışanları ile benzer sosyal hakları sağlayacağı bilinmektedir.

Milas Belediyesi Memur Alımı

Milas Belediyesi memur alımı kurumun web sitesinde yayınlanmakta ya da KPSS ile alım yapılacağı zaman tercih kılavuzunda açık pozisyonlar duyurulmaktadır. Herhangi bir yazılı sınav söz konusu olmadan alım gerçekleşeceği zaman sadece kurumun resmi sitesinden yayın yapılmaktadır. Bu nedenle belediye bünyesinde çalışmak isteyen adaylar, mülakatı başarıyla geçmek istiyorsa önceki alımlarda sorular soruları incelemelidirler.

Belediyenin çevre düzenlemeleri haricinde yönetim binasında da, vatandaşlara ve bölgeye gelen turistlere çeşitli hizmetler verilmektedir. Buna bağlı olarak da memur statüsüne alınan kişiler, hem belediye merkez binasında hem de ilçedeki kuruma bağlı diğer binalarda görevlendirilmektedir.

Milas Belediyesi İş İlanları

Alt yapı, üst yapı, tanıtım, kültürel, sportif, iktisadi, restorasyon ve peyzaj çalışmaları ile çağdaş bir kent yaratma yolunda önemli adımlar atan Milas Belediyesi, bu faaliyetleri kapsamında kadrosuna alacağı personeller ile ilgili bütün detayları internet sitesi üzerinden yayınlayacağı iş ilanı ile duyuracak. Kurum tarafından henüz net bir açıklama yayınlanmamış olsa da, kadroya yeni alacağı personellerin genellikle sözleşmeli işçi statüsüyle alınacağı tahmin edilmektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Milas Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Milas Belediyesi bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşların belediyenin resmi internet sitesi üzerinden yayınlanacak olan iş ilanlarını takip etmeleri ve çalışmak istedikleri birim için kadro açılınca iş başvuru formunu doldurarak başvurularını gerçekleştirmeleri ya da İşkur bürolarına cv ile birlikte giderek ön başvurularını yapmaları gerekmektedir.

İşkur yetkilileri ve Milas Belediyesi insan kaynakları tarafından değerlendiren ve başvuruları olumlu görülen adaylar mülakata alınarak başvurulanlar arasından ikinci bir eleme yapılmaktadır. Mülakatı da başarı ile tamamlayan adaylar için işe alım süreci başlatılarak belediye kadrosuna dâhil edilmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Milas İş İlanları

Turizm faaliyetlerinin çok olduğu Milas bölgesinde pek çok iş imkânı mevcuttur. Milas iş ilanları adı altında ilçede ikamet eden kişilere duyurulan bu ilanlar çeşitli sektörlere hitap eden firmalar tarafından yayınlanmaktadır. Bu nedenle istediğiniz bir alanda çalışabilmek için sadece ilanları incelemeniz ve belirtilen tarih aralıklarında başvurularınızı gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır.

Güncel Milas iş ilanları

 • Şube Müdürü (Bodrum -Milas)
 • Milas Güllük CarrefourSA Sezonluk Market Görevlileri
 • Satınalma Uzmanı

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Milas iş ilanlarına bakabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*