Meydan AVM Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Meydan Avm Personel Alımı Yapacak

Meydan Avm’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Meydan Avm bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Meydan Avm personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Meydan Avm iş başvurusu

Firma Hakkında

90’a yakın mağaza, restaurantlar, cafeler ve son teknolojik özelliklere sahip 2.500 koltuk kapasiteli sinema salonları ile müşterilerine Ümraniye’de hizmet veren Meydan AVM, modern yaşama ve ekolojik ortama uygun olarak tasarlanmış yeni nesil bir alışveriş merkezidir.

Türkiye’nin dünya çapındaki en önemli alışveriş merkezlerinden biri olan, gerek kiralama talepleri gerekse ziyaretçi talepleri ile ek yaşam alanları planlayıp genişleme ve büyüme çalışmaları başlatan Meydan İstanbul AVM, bu bağlamda uygulanacak yeni projelerde ve devam eden mevcut alanlarda çalıştırmak üzere eleman alımı yapacağını duyurdu.

Türkiye’nin ve İstanbul’un en büyük arazisine sahip olan en önemli alışveriş merkezlerinden olan Meydan AVM 10.00-22.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Çalışanlarına vardiyalı mesai uygulayan alışveriş merkezi yönetiminde maaşlar asgari ücret ile 4.000 TL arasında değişmektedir.

Meydan Avm İş İlanları

Modern yaşama ve ekolojik ortama uygun olarak tasarlanan Meydan İstanbul Alışveriş Merkezi, yeşilin ve toprak renginin hakim olduğu, açık alanlarında ziyaretçilerine rahat, konforlu ve doğal bir ortamda alışveriş imkanı sunmakta ve buna bağlı olarak birçok alışveriş tutkununun tercihi olmaktadır.

Yılda yaklaşık 32 milyon ziyaretçi kapasitesine sahip olan Meydan AVM, müşterilerini en iyi şekilde ağırlayabilmek adına yoğun çalışma temposuna ve esnek mesai saatlerine uyum sağlayabilecek personeller alacağını duyurdu.

Meydan Avm İş Başvurusu Formu

Meydan Avm iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Meydan Avm iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

Başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*