Merck Serono Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Merck Serono personel alımı yapacak!

Merck Serono iş başvurusu yaparak sizde Merck Serono ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Merck Serono personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Merck Serono eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Merck Serono insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Merck Serono olarak kendimizi, aktif bir şekilde hastalara terapötik yenilikler kazandırmaya adamış bulunuyoruz. Kanser, nörodejeneratif hastalıklar, kısırlık, endokrin ve metabolik bozukluklar, kardiyovasküler hastalıklar ve tıbbi ihtiyaç doğuran diğer hastalıkların tedavisinde uzmanlaşmış durumdayız.

Dünya çapında 17.500 çalışan, Merck Serono’nun 150’nin üzerinde ülkede bulunabilen reçeteli ilaçlarını keşfetmek, geliştirmek, üretmek ve pazarlamak için çalışmaktadır.

İyi stoklanmış ve umut vaat eden bir gelişim hatlı yenilikçi ve başarılı ürünlerimizle, uluslararası alanda bir biyoteknoloji lideri olarak anılmaktayız. Araştırma ve üretimde uzman know-how bilgileri, kesinlikle yüksek kaliteli üretim sağlayabildiğimiz ve bu sayede özellikle biyofarmasötikal endüstride önemli bir faktörü yerine getirdiğimiz anlamına gelmektedir.

2009’da Merck Serono ürünlerinin satışları, toplamda 5 milyar €’luk bir gelir getirmiştir. Şirketimiz, bu kazancın %22’sini kendi araştırma ve geliştirmemiz, stratejik ortaklıklarımız ve anlaşmalarımız sayesinde yenilik niteliğindeki tedavilerin arayışı için tahsis etmektedir.

Ayrıcalıklı Bir Şirkete Katılmak

MAKE GREAT THINGS HAPPEN

Güçlü zihinler bir araya geldiği zaman, birbirlerine ilham verirler. Bizim işbirlikçi kültürümüz de bunu kanıtlıyor. Daha iyi bir şekilde çalışıp fikirleri paylaşarak, görüşlerimizi açıklayıp geri bildirim ve destek sağlayarak daha iyi sonuçlar elde ediyoruz.

Bu yaklaşım fertilite tedavileri ve kanser ilaçlarından, güçlü LCD ve OLED teknolojisi, parlak pigmentler daha basit ilaç uygulama sistemlerine kadar her alanda daha büyük işler başarmamızı sağlar. Bize hangi ülkede hangi rolle katılırsanız katılın, fark yaratmayı isteyen, bağlılığı ve performansı yüksek insanlarla omuz omuza çalışacak, Friedrich Jacob Merck’in Almanya, Darmstadt’ta Angel Eczanesini satın aldığı 1668 yılına kadar uzanan uzun bir tarihin gelişmesine katkıda bulunacaksınız.

Büyük şeylerin başlangıcı

Yenilikçi fikirler bir araya geldiğinde, her biri diğerine ilham kaynağı olur. Ortak kültürümüz de bunun bir sonucudur. Fikirlerimizi paylaşarak, düşüncelerimizi dile getirerek, geri bildirim vererek ve birbirimize destek olarak daha etkin çalışıyor ve daha iyi sonuçlar elde ediyoruz.

Merck Türkiye, “yapabilirim yaklaşımı”na sahip, alanında uzman ve yetenekli çalışanlara sahiptir. Değerlerimizle paralel olarak, Merck çalışanları olarak “zoru başarır, imkansız biraz zaman alır” bakış açısı ve iş yapma anlayışına sahibiz.

Merck Türkiye, ana faaliyet alanlarımız olan İlaç ve Kimya alanlarında size seçkin iş imkanları ve etkileyici kariyer fırsatları sunuyor. Çalışanlarımız uzun vadeli başarımızda en önemli değerlerimizdir. Merck Türkiye’de çalışan memnuniyeti ve bağlılığı yüksektir ve çalışanlarımıza kendi potansiyellerini gerçekleştirebilecekleri bir ortam sunarız.

Açık pozisyonlar ve iş başvurusu için tıklayın.

1 Comment

  1. ÇALIŞMAKTA OLDUĞUM FİRMAM ENTEGRASYON SÜRECİNE GİREREK GRUBUMU KAPATMIŞTIR.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*