Megavizyon Personel Alımı ve İş İlanları 2022

megavizyon

Megavizyon personel alımı yapacak!

Megavizyon iş başvurusu yaparak sizde Megavizyon’ın gücünden güç alabilirsiniz. Megavizyon personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Megavizyon eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Megavizyon insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Megavizyon bilgi ve iletişim teknolojileri alanında dijital görüntü işleme, kullanma amaçlı sektörel çözümler sunar.
Konusunda tanınmış birçok firmanın distribütörlüğünü yapan megavizyon, kullanıcı şirketlerin ihtiyaçlarına göre Hi-Tech Multimedia, video prodüksiyon ekipmanları, bilgisayar destekli video işleme, MPEG1, MPEG2, MPEG4 kodlama, VCD, DVD, DiVX Video hazırlama, network ve internet üzerinden iletişim, video konferans, yayıncılık, görüntülü izleme, dijital kayıt işlemlerine yönelik gerekli yazılım ve donanımları ithal ederek, yurt çapına yayılmış bayileri aracılığı ile satışa sunmaktadır.
Kuruluşundan bugüne, yeni ve ileri teknoloji ürünleri yakından takip ederek Türkiye çapına yayılmış bayileri aracılığı ile ihtiyacı olan kullanıcılarla buluşturmuştur. Birçok ürünün Türkiye distribütörü olarak çalışan şirketimiz konusunda belirli ürünleri Avrupa kullanıcılarından bile önce Türkiye pazarına sunmuştur.

Megavizyon çalışmalarını belirli konularda yoğunlaştırmış ve ürün portföyünü ona göre devamlı genişletmektedir.

  • Görüntü ve ses üzerinde dijital işlem
  • Bilgisayar destekli video, grafik işleme, animasyon çözümleri
  • İnteraktif multimedya sunumları, bilgilendirme için info kiosk çözümleri
  • Elektronik yayıncılık, sesli ve görüntülü iletişim
  • Yerel network ağları ve internet üzerinden görüntü aktarımı, uzaktan kameralı izleme
  • Her sektöre yönelik MPEG1, MPEG2, MPEG4 tabanlı ürün ve çözümler
  • VCD – SVCD – DVD – DiVX konularında ürünler ve sektörel çözümler sunmak

Megavizyon bünyesinde ARaştırma GEliştirme için özel bölüm bulunmaktadır.
Megavizyon, şirket bünyesinde kurulu özel ARGE grubu ile endüstri, eğitim, medikal ve askeri alanlarda çözüm ve projeler üretmektedir.
ARGE grubunda görevli bilgisayar ve elektronik mühendisleri tarafından geliştirilen donanım ve yazılımlar sadece yurtiçi kullanıcıların ihtiyacına yönelik kullanılmamaktadır. Son yıllarda gelen yurt dışı taleplerine göre kendini yönlendiren ARGE grubumuz sayesinde yurtdışında da başarılı çözümler yaratmış, dünyanın dört kıtasında birçok ülkeye ürünler satmıştır.

Megavizyon satış sonrası hizmetleri ve müşteri memnuniyetine önem vermektedir.
Müşterilerine daima çağdaş ve kaliteli hizmet verebilmek için çaba harcayan Megavizyon şirketi teknolojik yenilikleri Türkiye pazarına sunduğu gibi, satış öncesi ve sonrası hizmetlerini de belirlenen kalite standartlarında sunmaktadır. Satış ve hizmet birimlerinin olduğu istanbul merkez iletişim ofisimiz üzerinden ürün dağıtım ve satış sonrası hizmetler verilmektedir.
Merkez servisimiz Türk Standartları Enstitüsü TS 12498, TS 12845, TS 10956, TS 12540 standartlarına uygun olup, TSE onaylı servis yeterlilik belgesine sahiptir.
Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin ve Rekabetinin Korunması Genel Müdürlüğü tarafından onaylanmış Satış sonrası hizmetleri yeterlilik belgesi sahibi olan Megavizyon şirketi Türkiye çapında satışını yaptığı ürünlere Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından onaylanmış garanti belgesi vermektedir. Ürün arızalarında ve tüketici sorunlarında Sanayi ve Ticaret Bakanalığının garanti şartlarını uygulamaktadır.

Megavizyon Türkiye çapında 24.000 (evet yanlış okumadınız YİRMİDÖRTBİN) üzeri kullanıcıya hizmet vermiştir.
Satışa sunduğumuz ürünler Edirne’den Kars’a kadar Türkiye çapında Reklam ajansları ve video prodüksiyon şirketleri , Bankalar ve Finans kuruluşları, Büyük çaplı şirketler, Okul ve Üniversite vb. eğitim kurumları, Hastaneler, Askeri ve emniyet birimleri, çeşitli kamu kuruluşları, Oteller, Tatil köyleri, İş ve Alışveriş merkezlerinde sorunsuzca kullanılmaktadır.
Ayrıca medya sektöründe yaptığımız başarılı çalışmalar sonucu aralarında TRT, ATV, Show TV, Kanal D, NTV, CNBC-E, TV8, Kanal 7, Star TV, Kral TV, Kanal 6, Number 1 TV, Flash TV, TGRT, STV, CNN Türk gibi ulusal yayın yapan birçok televizyon kanalının bulunduğu Türkiye çapında 200’ü aşkın TV-Video prodüksiyon şirketi satışını yaptığımız video ürünlerini kullanım için tercih etmişlerdir.

Megavizyon çağdaş, etkili, yararlı , prestijli etkinlikler düzenlemek için her zaman yanınızda
Günümüzde görüntü teknolojisinin reklam, eğitim, tanıtım, seminer ve konferans gibi organizasyonlarda kullanılması yaygınlaşmaktadır. Her geçen gün daha çok insan, görüntünün insanlar üzerindeki inanılmaz etkisini farketmekte ve bu büyük güçten yararlanmak istemektedir.
Megavizyon bünyesinde topladığımız ürünlerin sağladığı sektörel çözümler nedeniyle yurt içi ve dışında her geçen gün daha da farklı şirketlere ve sektörlere de ürün sunma gayretindeyiz. Görsel projelerinizde (şehirler arası görüntü aktarımı, kameralı izleme, prezantasyon, interaktif eğitim vs.vs.) yüzlerce projeye imza atmış teknik kodromuz yapmak istediğiniz işe uygun çözümler sunabilmektedir. Unutmayın imkansız diye birşey yoktur.

 Açık Pozisyonlar:

Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Destek Elemanı İstanbul Anadolu Megavizyon

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*