Medicine Hospital Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Çanakkale, İzmir, Antalya, Batman, Elazığ ve Türkiye’nin birçok ilinde sağlık hizmetleri veren Medicine Hospital, 1998 yılında kurulmuştur. 20 yılı aşkın bir süredir hizmet verdiği sektörde hasta odaklı tanı, teşhis, tedavi ve ameliyat sunmaktadır.

Modern binası son teknolojili ekipmanlar ile donatılmış olup, 45.000 metrekare kapalı alan bulundurmaktadır. Toplamda 350 yatak kapasitesine sahip olup 18 ameliyathanesi vardır. Bunlardan bir tanesi hibrittir. Her yıl çok sayıda vatandaşa sağlık hizmetleri veren kurum, etik kurallara ve yürürlükte olan yasalara bağlı şekilde, güvenilir servisler sunmaktadır.

Medicine Hospital Personel Alımı ve İş İlanları

Medicine Hospital İş İlanları

Tıp alanındaki bilimsel gelişmeleri yakından takip eden Medicine Hospital, yatırımlar yaparak hem bunları hastalara sunmakta hem de büyümesine devam etmektedir. Dolayısıyla personel alımları yaparak boş pozisyonları değerlendirmekte, geleceğe yönelik hazırlıklar da yapmaktadır.

Söz konusu iş alımları sadece sağlık personellerine yönelik değildir. Bunların arasında farklı idari ve destek çalışanı alımları da yer almaktadır. Bu nedenle her iş arayanın kendisine uygun pozisyon bulabileceği seçenekleri vardır.

Eğer bunların tümünü incelemek ve size uygun olanları değerlendirmek istiyorsanız, tek yapmanız gereken kariyer sitelerini takip etmedir. Zira özel bir sağlık kuruluşudur.

Medicine Hospital Personel Alımı

Medicine Hospital işe alım duyurularını kariyer sitelerinden yayınlayabileceği için, adayların düzenli bir şekilde kontrol etmesi önerilir. Böylece kişilere uygun ilanlar, vakit kaybetmeksizin bulunabilir.

Başvuru işlemlerinin yapılabilmesi için ilgili kariyer sitesine kayıt olmanız gerekir. Aksi halde müracaat yapılamaz. Bu kısa sürede tamamlanabilecek olup özgeçmişinizi hazırladıktan sonra ilgilendiğiniz duyuruya başvurmanız, ardından kurumun sizinle irtibata geçmesini beklemeniz yeterlidir.

Şayet başvuru yaptığınız pozisyon bilgi ve yetkinliklerinize uyuyorsa, insan kaynakları sizinle irtibata geçecek, mülakat süreci hakkında bilmeniz gerekenleri size iletecektir. Eğer buna göre katılım yapar ve olumlu sonuç elde ederseniz, işe başlamanız mümkündür.

1 Comment

  1. Selam ben temizlik konusunda kendime çok güveniyorum yıllardır temizlik işi yapıyorum izmirde oturuyorum çok zor durumdayız maglum pandemi 1987 doğumluyum 16 ve 12 yaşlarında çocuklarım var tel.no.0534 652 44 77

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*