Media Markt Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Geniş bir ürün yelpazesinde binlerce seçeneği alıcılarıyla buluşturan Media Markt, 15 ülkede 1016 mağaza ile hizmet verir. 65 bini aşkın çalışanı olup, dönem dönem ihtiyaçları kapsamında yeni eleman alımları yapar.

Media Markt İş İlanları

İş İlanlarında ilk kural güncel duyuruları takip etmedir. Bu sebeple Media Markt personeli olmak isteyenler, duyuruları güncel şekilde takip etmelidir. Bunu gerçekleştirmenin iki yolu vardır. İlki kendi sitesine girdikten sonra, sayfanın en altında kurumsal sekmesi altında insan kaynakları seçeneğine tıklanmalıdır. Ardından da sol taraftaki menüden kariyer fırsatları butonu seçilir. Böylece tüm pozisyonlar görüntülenir.

İkinci yöntem ise kariyer sitelerini kullanmadır. Özel sektörde yer alan pek çok firma gibi Media Markt da buradan ilan verir. Zira Kariyer.net üzerinde adayların başvuru yapabileceği çok sayıda güncel ilan vardır. Adaylar bunlara göz atarak, müracaat edebilir. Gelecek dönemlerde yapılabilecek alımları kaçırmamak için, her iki kaynak günlük incelenmelidir.

Nasıl Başvurulur?

Kariyer.net üzerinden başvurmak için öncelikle üyeliğiniz olması gerektiği bilinmelidir. Aksi halde başvuru yapılamaz. Dolayısıyla gerekli üyelik işlemleri tamamlandıktan sonra, CV doldurulmalıdır. Bu da tamamlandıktan sonra firmanın Kariyer.net hesabı açılarak, başvuru gerçekleştirilir. 

Eğer mevcut bir hesabınız varsa tek yapılması gereken giriş yapmak ve ardından özgeçmiş güncellemektir. Zira bazı bilgileriniz eskimiş olabilir. Bu işlemlerin ardından tek yapılması gereken başvuru gerçekleştirmektir.

Media Markt’ın kendi sitesinden başvuru için öncelikle yukarıda bahsettiğimiz alana gelinir. Ardından ilanlardan birine tıklanır. Ekran geldiğinde sol üst köşede kırmızı renkli başvur butonuna tıklanır. Gelen ekranda Kariyer.net kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yapılarak, başvuru tamamlanabilir.

Ancak Kariyer.net hesabınız varsa ekrandaki yeni hesap oluştur butonuna tıklayıp, hesap açarak müracaat edebilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Kariyer.net üzerinde adayların başvuru yapabileceği bazı ilanlar şöyledir;

  1. Satış Danışmanı
  2. Satış Takım Lideri
  3. Kasiyer
  4. Muhasebe Uzmanı
  5. Kurumsal Satış Uzmanı
 • Puantör (dönemsel) 
 1. İdari İşler Takım Lideri
 2. Müşteri Hizmetleri Danışmanı 

Başvurmak isteyen adaylar, diğer açık pozisyonları da inceleyip başvuruda bulunabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*