Media Markt Personel Alımı ve İş İlanları 2018

Media Markt Personel Alımı

1979’da faaliyete geçen ve kurulduğu günden beridir Media Markt personel alımı ile binlerce mutlu çalışanı bünyesinde bulunduran, ayrıca birçok önemli ve gündem yaratan projeleri ile fark yaratan bir elektronik markasıdır Media Markt.

Bu sektörde uzun yıllardır hizmet veren şirket; bilgili, dinamik, iyi eğitim almış ve genç kadrosuyla her geçen gün istikrarlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir.

Media Markt işçi alımı ile sizde ailenin bir üyesi olmak isterseniz, başvurularınızı aşağıda belirtilen kanallar aracığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Media Markt Personel Alımı

Media Markt Çalışma Şartları

Çalışanlarının mutluluğuna odaklı bir sistem izleyen firma, gurur duyduğu başarılarının personellerinin performanslarına bağlı olduğunu belirtmektedir. Samimiyete, doğruluğa, yaratıcılığa ve performansa büyük önem veren Media Markt eleman alımı yaparken, adayın yaşı ve öğrenim durumundan ziyade bu kriterleri de göz önünde bulundurarak değerlendirme yapmaktadır.

Media Markt çalışma şartları için oldukça rahat ve tamamen yasal mevzuata uygun diyebiliriz. İşin içeriğine dayalı bir ücretlendirme sistemi kullanan şirket, bu sisteme bağlı olarak personellerinin görev ve yükümlülüklerine paralel bir ücret vermektedir.

Ayrıca yemek kartı ve ulaşım imkânları sunulmakta olup, unvana bağlı özel sağlık sigortası da yapılmaktadır.

Media Markt İş İlanları

Media Markt engelli alımı, part-time eleman alımı ve full time personel alımı için ilanlar oluşturulmakta ve bu ilanlar aşağıdaki web sitesi aracılığıyla adaylara bildirilmektedir.

Ankara, Denizli, Adana, Bursa, Çorum, Kocaeli ve daha birçok ilde alım yapan şirket, ilanlara gelen başvuruları açılan pozisyonların gerektirdiği yetkinliklere göre değerlendirmektedir.

Bu nedenle Media Markt başvuru ile şirket bünyesinde çalışmak istediğinizde, başvurunuzu iletmeden önce ilanın detaylarını listede yayımlanan linkler aracılığıyla görüntülemenizi ve dikkatlice incelemenizi öneririz…

http://www.mediamarkt.com.tr/tr/shop/kariyer_firsatlari.html

Media Markt İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sektöründe yenilikçiliği, en iyi ürün kalitesini ve marka stratejisini benimseyerek fark yaratmayı başaran Media Markt, ailenin bir ferdi olarak çalışmak isteyenlere kariyer fırsatları sunmaktadır.

Şirketin çatısı altında çalışmaya başlamak için Media Markt iş başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Bunun için kariyer.net üzerinden üye hesabınız ile giriş yapmalı ya da yeni bir hesap oluşturarak başvuruda bulunmalısınız.

Bu firmaya iş başvurusu gerçekleştiren adayların en çok başvurduğu diğer şirketler; Teknosa, Bimeks, Decathlon ve IKEA’dır.

Leave a Reply