Marsh Personel Alımı ve İş İlanları 2023

marsh

Marsh personel alımı yapacak!

Marsh iş başvurusu yaparak sizde Marsh ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Marsh personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Marsh eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Marsh insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Vizyonumuz

Çalışanlarımız, müşterilerimize dünya çapında liderlik, bilgi ve çözüm sunar. Sadece sektördeki en iyi yeteneklerle çalışarak dünya standartlarında hizmet sağlayabileceğimizi biliyoruz. Bu nedenle şirketimizi seçkin insanların çalıştığı bir kurum haline getirmeyi kendimize görev bildik. Yönetim ekibimiz, tüm çalışanlarımızın kendini geliştirebilmesi ve sektöre örnek teşkil edebilmemiz için çalışıyor.

MARSH HAKKINDA

Dünyanın lider sigorta brokerliği ve risk yönetimi şirketi Marsh olarak müşterilerine kendi sektörlerine özel, geleceklerini ve başarılarını korumak için yaratıcı çözümler tasarlar ve sunar. Marsh’ın yaklaşık 26.000 çalışanı 130’dan fazla ülkede yerleşik müşterilerine danışmanlık ve brokerlik alanında hizmet vermek için işbirliği içinde çalışmaktadır. Marsh’ın bağlı bulunduğu Marsh & McLennan Şirketler Grubu, (NYSE: MMC) 55.000’den fazla çalışanı ve 12 milyar doları aşan yıllık geliri olan strateji, risk ve insan kaynakları alanında müşterilerine danışmanlık hizmetleri ve çözümler sunan profesyonel hizmetler şirketidir. Risk ve reasürans aracılık hizmetleri alanında global bir lider olan Guy Carpenter, insan kaynakları danışmanlığı ve ilintili hizmetler alanında global bir lider olan Mercer ve yönetim danışmanlığı alanında global bir lider olan Oliver Wyman şirketlerini de bünyesinde barındırmaktır. Marsh’ı twitter’dan @MarshGlobal ya da LinkedIn, Facebook ve YouTube hesaplarından takip edebilirsiniz.

Açık pozisyonlar için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*