LTB Personel Alımı ve İş İlanları 2023

LittleBig’de çalışmak isteyen adaylara müjde. LittleBig bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve LittleBig personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

ltb personel alimi

 

LittleBig’de Çalışmak

Turquality Projesinin ışığında, 1994 yılından beri SPOR GİYİM MODASINDA LİDERİZ. Türkiye Denim Pazar’ındaki önemli konumuyla LTB, stratejilerini kısa ve orta vadeli potansiyel verim üzerine belirlerken uzun vadede alınacak sonuçları da göz önünde bulunduran ve sevilen üyelerimizden biri.

Türkiye ve yurt dışında hazır-giyim perakende sektöründe hizmet veren LTB, dikkatini modaya kaydıran ve yeni ortaya çıkan pazarlara öncelik vermektedirGenç bir ruhun tutkusuyla gelişmeye ve öğrenmeye devam ederek müşterilerimize heyecanımızı sunuyoruz.

LittleBig İş İlanları

LittleBig iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Makale Yazarak Para KazanmakKariyer.net İş İlanları

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Güvenlik Görevlisi / Ltb Merkez İstanbul(Avr.)

Indeed İş İlanları

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Satış Danışmanı
Esenyurt

LittleBig İş Başvurusu Formu

LittleBig iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda LittleBig iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*