Kroman Çelik Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Kroman Çelik’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Kroman Çelik bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Kroman Çelik personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

kroman celik personel alımı

Başlıklar

Kroman Çelik Personel Alımı Yapacak

Kroman Çelik ‘de çalışmak isteyen adaylara müjde. Kroman Çelik bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Kroman Çelik personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Kroman Çelik’de Çalışmak

Türk Metal Sanayiinin önde gelenleri arasında olan ve her geçen gün yaptığı yeni yatırımlarla kapasitesini artıran şirketlerimizin, kaynaklarını verimli kullanan, değişime açık, çalışana ve çevreye duyarlı, kalite standartlarına uyumlu ve müşteri odaklı olma hedefinde insan kaynaklarını en etkin şekilde kullanmaktır.

Politikamızın temeli; Norm kadroların belirlenmesi, her iş unvanı için gerekli personel niteliklerinin ve yetkinliklerinin belirlenmesi, insan kaynağının planlanması, seçilmesi, işe alınması, görevlendirilmesi, geliştirilmesi, eğitim ihtiyaçlarının belirlenmesi ve planlanması,  kariyer planlaması çalışmalarının bilimsel metotlara uygun olarak gerçekleştirilmesidir.
Tüm paydaşlarımızın bilgi birikimlerini ve tecrübelerini, şirket ve çalışanlar yararına kullanılır hale getirerek değer katacak fikirler üretmek, yaratıcı ve yenilikçi sistemleri geliştirmektir.

Genel Nitelikler:

 • Üniversitelerin Metalurji Mühendisliği, Uluslararası Ticaret, Uluslararası İşletmecilik, İşletme veya İktisat bölümünden mezun,
 • En az 2 yıl mesleki tecrübesi olan,
 • Analitik düşünen ve problem çözebilen,
 • Planlama ve organize etme becerisi olan,
 • Takım çalışmasına yatkın,
 • İletişim kabiliyeti yüksek,
 • Dikkatli ve düzenli çalışabilen,
 • Sorumluluk sahibi ve disiplinli,
 • İleri düzeyde MS Office programlarını ve SAP kullanabilen,
 • İyi seviyede İngilizce bilen,
 • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

Kroman Çelik İş İlanları

Kroman Çelik iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Kalite Kontrol Mühendisi Kocaeli
2 Vardiya Amiri Kocaeli
3 Makine Bakım Elemanı Kocaeli
4 Hurda Eksperi Kocaeli
5 Üretim Elemanı Kocaeli

Kroman Çelik İş Başvurusu Formu

Kroman Çelik iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Kroman Çelik iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

Kroman Çelik Benzer İş İlanları

4 Comments

 1. Merhaba 1998 yılında soğuk demir çelik ge başladım hala çalışıyorum çalışdıhım işrketlerde usta başı olarak çalışdım 2013 2018 yılları arasında Arabistan’da çalışdım saygılar kroman Gebze soğuk üretim için başvuruyorum

 2. Torna tesviyeciyim hadde üzerinde oldukça tecrübem fazladır mesanenin her çeşit kalibresini açarım köşebent kare lama yuvarlak nervülü kalibrelerini açarım mikrometre kompurotör ve kumpas ölçü aletlerini iyi kullanırım atölye idarecilini iyi yaparım şanzuman volant redüktör makine bakımlarında arızalar konusunda bilgim vardır kısacası hadde konusunda Atölye ustasında aradığınız her çeşit bilgiye vede tecrübeye sahibim belge olarak karabük mesleki eğitim okulundan kalfalık belgesi ustalık belgesi vede usta öğretici belgelerim vardır sağlık konusunda Allahın izniyle hiçbir sıkıntım yoktur Adresim kocaeli daricaya oturuyorum ilgili makama saygılarımı arz ederim hayırlı kandiller

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*