İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Koray İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Koray İnşaat Personel Alımı Yapacak

Koray İnşaat’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Koray İnşaat bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Koray İnşaat personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Koray İnşaat iş başvurusu

Firma Hakkında

Bünyesinde çalıştırdığı binlerce insanın yanı sıra her geçen yıl yeni projelere attığı imzalar ile gündeme gelen ve büyümeye devam eden Koray İnşaat, yeniden personel alımı yapacak.

Ülkemizin en büyük inşaat ve yapı projelerinde yer alan, uzun yıllardan bu yana büyümeye devam eden ancak 2010 yılından sonra yapılan yatırımlar ile en büyük inşaat firmalarından bir tanesi konumuna gelen Koray İnşaat personel alımı yapacak. Detayları geçtiğimiz günlerde yayınlanan Koray inşaat başvuru formu bakalım nasıl maddeler içeriyor.

Bünyesinde uzun yıllar boyunca çalıştırmak üzere Koray inşaat engelli personel alımı yapmaya başladı. Bu denli büyük bir şirketin her yıl binlerce elemana ihtiyacı oluyor.

Ancak firma bünyesinde çalıştığı elemanların çalışma becerilerine önem vererek alım yapıyor. Geçen yıl başvuran insanlardan büyük bir kısmını alan firma, bu sene başvuranlardan bakalım ne gibi belgeler isteyecek.

Bu firmanın çalışma şartları elbette gireceğiniz konuma göre değişiklik gösterecektir. Ancak elbette şirket işçilerine bile güvenlik ve maaş konusunda büyük ayrıcalıklar tanıyor.

Maaş konusu bir işe girmeden önce en çok konuşulan konulardan. Ancak birçok şirket ilk alımda minimum askeri ücret ile alım yapmak zorunda. Koray inşaat eleman alımı yaptıktan sonra sizin yetenek ve becerilerinize göre sizlere maaş veriyor.

Koray İnşaat İş İlanları

Koray inşaat sadece işçi değil bunun yanı sıra şirkette çalıştırmak üzere yüksek öğrenim görmüş insanlar da arıyor. Yani personel alımı konusunda sadece işçileri değil diğer insanların da çalışma becerilerine bakıyor.

Siz de bu şirketin bünyesinde çalışmak istiyorsanız Koray inşaat iş başvurusu yapmanız gerekiyor. Ancak elbette başvuran herkesin başvuruları kabul edilmiyor.

Diğer İnşaat Firmaları İş İlanları

Koray İnşaat İş Başvurusu Formu

Şirkete eleman ya da daha başka alanlarda iş başvurusu yapmak için ilk olarak Koray inşaat başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Bu işlemleri yaptıktan sonra sizlerle iletişim kurulacak ve ne gibi bir alanda uzman olduğunuz ile alakalı sorular sorulacaktır. Daha sonra firma sizin ile alakalı olarak yapacağı araştırma sonrasında sizlere olumlu ya da olumsuz bir dönüş yapacaktır.

Daha sonra firma sizin ile alakalı olarak yapacağı araştırma sonrasında sizlere olumlu ya da olumsuz bir dönüş yapacaktır.

İş başvuru formu için tıklayın.

Bir yorum

  1. Hüseyin özgül 15 Mart 2019

    Gıreyder operatörüyüm ayrıca Ekskavatör ve JCB . Super derecede kullanırım şev kesmek sıfırlama yapmak benim işim meslegimde uzman biriyim beni hertürlü imtihana tabi tutabilirsiniz hepsininde ehliyeti var Ben YURTDIŞI şantiyenizde çalışmak istiyorum daha önce .MTG. kazakistan yol ve konut projesi / ENKA Rusya rafineri terminal ve yol = UKRAYNA sıtadyum projesi + Ve .POLİMEKS. Türkmenistan yol ve Havaalanı projesi nde. 10 yıl çalıştım pasaportum hazır saygılarımla K=maraş..Hüseyin özgül..0506 667 19 40 = 0505 898 27 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir