Kombassan Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Kombassan Holding personel alımı yapacak!

Kombassan Holding iş başvurusu yaparak sizde Kombassan Holding’ın gücünden güç alabilirsiniz. Kombassan Holding personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Kombassan Holding eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Kombassan Holding insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Kombassan Grubu, çok ortaklı yapısı, kâr ve zarar ortaklığına dayanan çalışma sistemiyle, Anadolu’da yeni bir ekonomik atılımın öncüsü olmuştur. Kombassan küçük tasarrufları birleştirerek yatırıma ve üretime dönüştürmektedir.

Kağıt-Karton, Makine, Gıda, Petrol, İnşaat ve Yapı Malzemeleri, Mermer, Tekstil, Turizm gibi farklı sektörlerde faaliyetlerini sürdüren Kombassan Grubu geleceğe dönük tüm strateji, hedef ve vizyonunu, global rekabeti, teknoloji ve bilgi çağını yaşayan dünyanın eğilimlerine göre belirlemektedir. Kalite, verimlilik, ihracat, rekabet kavramlarına önem vermektedir.

Güçlü öz kaynak, sağlam mali yapı, fedakâr ve programlı bir çalışma, yüksek kapasiteli ve kaliteli üretim Kombassan’ın gelişme çizgisine yön veren dinamiklerdir.

Kombassan IK İş hayatına yeni atılacak olanlar için, yeni bir başlangıç yapmak isteyenler için ve çalışanlarına mesai arkadaşı arayan kuruluşlar için ortak bir buluşma noktası…

İş Arayanlar
Şirketlerimiz hakkında bilgilere ulaşabilir,Şirketlerimizin iş ilanlarına başvurabilir,Kendi özgeçmişlerinizi oluşturup şirketlerdeki İnsan Kaynakları sorumlularının erişimine açabilirsiniz.

Personel Arayanlar
İlanlarınıza yapılan başvuruları inceleyin. İlanlarınızı Bırakın, Geniş Özgeçmiş veritabanında detaylı arama yapın

Açık pozisyonlar için tıklayınız.

1 Comment

  1. birlad dogumluyum romance turcea englizce iyi derecede biliyorum ve translator olarak isi ariyorum.daha ayrintili bilgi icin lutfen beni arayin.tel.0040742472581 tesekurler.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*