İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Koluman Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Koluman Personel Alımı Yapacak

Koluman’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Koluman bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Koluman personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

koluman personel alımı

Firma Hakkında

1965 yılında mümessillik ve ithalat alanında çalışmak üzere kurulmuş bir şirket olan Koluman, bugün motorlu araçlar, inşaat ve mühendislik, pazarlama ve dış ticaret alanlarını kapsayan geniş bir alanda faaliyet göstermektedir.

Mercedes-Benz Türk A.Ş.’nin Türkiye ana bayilerinden biri olan Koluman, Mercedes marka araçların satış ve satış sonrası servis hizmetlerini vermesinin yanı sıra, araç üst yapısı ve montaj işleri de yapmaktadır. Bu hizmetleri kapsamında müşterilerinin memnuniyetini kazanan ve bunun sürdürülebilirliğini sağlamak isteyen şirket personel alımı yapmaya hazırlanmaktadır.

Olumlu bir iş ortamı yaratmak amacıyla insan kaynakları süreç ve sistemlerini sürekli geliştiren ve yenileyen Koluman’da mesai saatleri 08.30 ile 18.30 olarak belirlenmişken,  hafta sonu çalışmaları ve mesai saatleri farklı olarak uygulanabilmektedir.

Maaş miktarlarının en az asgari ücret olacak şekilde mesai ve pozisyon farklılıklarına göre değişen oranlarda belirlendiğini açıklayan Koluman, çalışanlarının performansları ile maaşlarını arttırabileceklerine de değindi.

Koluman İş İlanları

Koluman, finans, idare, satış, montaj, üretim ve uluslararası ticaret birimiyle idari yapısını oluştururken, işletme noktalarındaki başarılı hizmet ve servis anlayışı ile özel sektörün yanı sıra, birçok kamu kuruluşuna ve belediyelere yaptığı satışlar ve kurduğu tesislerle devlet sektörüne güvenle hizmetlerini sürdürmektedir.

Yoğun çalışmaları kapsamında personel alımı yapmayı planlayan şirket, yayınladığı iş ilanında Trabzon, Mersin, Gaziantep, Ankara, İstanbul Avrupa ve Anadolu yakalarında 11 farkı şube için personel alımı yapacağını belirtti.

Açık Pozisyonlar

  • Resepsiyonist
  • Servis Müşteri Danışmanı
  • Ofis Elemanı
  • Engelli Personel
  • Santral Görevlisi
  • Tesis Bakım Mühendisi

Koluman İş Başvurusu Formu

Koluman iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Koluman kadrosunda çalışmak isteyen personel adaylarının şirketin internet sitesi ve kariyer siteleri aracılığıyla yayınladığı iş başvuru formunu doldurmaları ve şirketin insan kaynakları tarafından olumlu ya da olumsuz dönüş beklemeleri gerekmektedir.

Başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir