KoçSistem Personel Alımı ve İş İlanları 2024

KoçSistem’de çalışmak isteyen adaylara müjde. KoçSistem bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve KoçSistem personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

KoçSistem İş İlanları

Ülkemizin ilk ve en büyük holdingi olan Koç Topluluğunun çatısı altında hizmet veren KoçSistem, 75 yılı aşkın deneyim ve tecrübesi ile ülkemizin köklü ve lider bilgi teknolojileri şirketlerinden birisidir. Teknolojiyi iş dünyası ile buluşturan şirket, yenilikçi ve hızlı çözümleri ile müşterilerine rekabet avantajı ve verimlilik kazandırmaktadır. Bankacılık, Telekom, perakende, enerji ve kamu sektörleri başta olmaz üzere sayısız alanda müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayan şirket aynı zamanda Dünyanın en büyük teknoloji üreticileri ile güçlü stratejik ortaklılar gerçekleştirmektedir. Ülkemizden küresel pazara açılma yolunda önemli Ar-Ge projeleri geliştiren ve Dünya’nın önde gelen teknoloji noktaları ile bağlantılar kuran KoçSistem her türlü dönüşüme hazır yapısı ile liderliğinden ödün vermemektedir.

KoçSistem İş İlanları

Özellikle bilgi işlem ve bilgisayar mühendisliği alanında personelleri bulunan şirket, aynı zamanda teknik, satış, işletme ve bakım onarım gibi çeşitli alanlarda da çalışanlara ihtiyaç duymaktadır. Koç topluluğunun güçlü bir üyesi olarak Koçsistem, iş ilanlarını kariyer portalları ve resmi Kariyer sayfası üzerinden yayımlar.

Ses Teknolojisi Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
21 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Ankara
Altyapı Teknisyeni
Son Başvuru Tarihi
14 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Network Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
10 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asy…
Network Mühendisi
Son Başvuru Tarihi
05 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asy…

Daha fazla Koçsistem iş ilanı için tıklayın.

Şirketin ihtiyaçlarına göre sürekli olarak devam eden personel alımları, firmanın İnsan Kaynakları Departmanı tarafından kontrol edilmektedir. KoçSistem personel alımı yaparken adaylar için oldukça adil olarak hazırlanan işe alım sürecinde herhangi bir pozisyona en uygun adayın seçilmesi hedeflenmektedir. KoçSistem Eleman alımı ile ilgili daha detaylı bilgiyi şirketin resmî web adresi üzerinden de öğrenebilirsiniz.

Nasıl Başvurulur?

KoçSistem’e İş Başvurusu yapmanın iki farklı yöntemi bulunmakta. Bu yöntemlerden ilki ülkemizde sıkça kullanılan kariyer portallarından bir tanesi olan kariyer.net adresini kullanmak. Bu adres üzerinden sadece bir üyelik ve özgeçmiş kullanarak kolay ve hızlı bir şikelide hayalinizdeki kariyer fırsatını yakalayabilirsiniz.

Bir diğer seçenek ise firmanın resmi kariyer sayfasına giderek bulunduğunuz şehri seçerek KoçSistem İş İlanlarını incelemek.  Koç topluluğu altında bulunan tüm firmaların yayımladıkları ilanlara bu adres üzerinden ulaşabilirsiniz.

KoçSistem Maaşları

Genel olarak bilgi işlem ve mühendislik dallarından çalışanlara sahip olan şirket iş gücünün motivasyonunu korumak amacı ile oldukça adil ve yüksek standartlarda ücret politikası izlemektedir. Ücretsiz öğle yemeği, 8 saat çalışma süresi, sağlık sigortası ve Koç vakfı emeklilik gibi avantajların yanı sıra KoçSistem çeşitli sosyal olanakları da çalışanlarına sunmaktadır. Genel olarak 3.650 TL ile 10.000 TL arasında değişen ücretlerin verildiği KoçSistem’de çalışan maaşları pozisyona ve kıdeme göre değişmektedir.

2 Comments

  1. Merhaba, yazı için teşekkürler. KoçSistem’in iş ilanlarına nasıl başvurulacağı hakkında daha fazla bilgi verilebilir mi? Ayrıca maaşları hakkında da bilgi alabilir miyiz?

  2. Merhaba, makalenizde KoçSistem’in personel alımı ve iş ilanları hakkında birçok önemli bilgi bulunuyor. Başvuru süreciyle ilgili daha fazla detay verilmesi ise yazınızı daha da değerli kılabilir. Başvuru şartları ve süreci hakkında daha fazla bilgi paylaşılabilir mi? Teşekkürler!

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*