Klimasan Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Klimasan personel alımı yapacak!

Klimasan iş başvurusu yaparak sizde Klimasan’ın gücünden güç alabilirsiniz. Klimasan personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Klimasan eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Klimasan insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

1997 yilinda yaptigi bir halka arz ile Istanbul Menkul Kiymetler borsasina kote olmus olan Klimasan gostermis oldugu basarili performans ile gerek yerli gerekte yabanci yatirimcilarin dikkatini cekmis ve bunun sonucunda 2008 yilinin Mart ayinda Klimasan’in cogunluk hissesi ayni zamanda Brezilya’li bir ticari buzdolabi ureticisi olan Metalfrio firmasini da bunyesinde bulunan Rome Investment grubu tarafindan satin alinmistir.

Gunumuzde Metalfrio Grubu sahip oldugu Brezilya, Meksika ve Rusya fabrikalarinin yaninda Klimasan’in da satis ve uretim gucu sayesinde  gerek elde ettigi konsolide 700,000 satis adedi gerekse de 300 milyon €’luk satis hasilatiyla sektorunde dunya liderligine soyunmus durumdadir.

Kariyer

Klimasan’da takım çalışması sabit bir uyum içerisindedir, müşterilerimiz için en iyi çözümleri ve teknolojiyi aramada herkes güçlerini birleştirmiştir.

Şirketin en güçlü bileşenlerinden biri çalışanlarının yapabildikleridir. Şirketin büyümesi ve başarısı, onların yeteneği, girişimciliği, motivasyonu ve kararlılığı sayesindedir. İşte bu yüzden Klimasan her bir çalışanının şirketin nihai hedefleri kadar, en yüksek müşteri memnuniyetini garanti etmek için gerekli olduğunun bilincindedir.

Klimasan ekibi, yalınlığını kaybetmeden tutarlı çaba ve sıkı çalışma ile sürekli kişisel ve profesyonel olarak büyümektedir.

MİSYONUMUZ

Yiyecek ve içecek ürünlerini sağlıklı ve lezzetli bir biçimde koruyacak ve/veya sergileyecek çözümleri en uygun kalite ve fiyat dengesinde sunarak müşterilerimiz için değer yaratmak.

VİZYONUMUZ

Yeni atılımlarla sürekli büyüyen; müşterilerinin, çalışanlarının ve pay sahiplerinin memnuniyetini en üst düzeyde tutan, Türkiye ve Dünyadaki hedef pazarlarda lider, iş mükemmelliyetine ulaşmış, toplum ve çevre için değer yaratan bir şirket olmak.

Buradan başvuru yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*