Kent Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2023

İzmir’in Çiğli semtinde kurulan Kent Hastanesi, 2004 yılının Şubat ayından bu yana sağlık sektöründe nitelikli hizmetler sunmaktadır. Profesyonel hekimleri, yüksek teknolojili cihazları ve multi-disipliner yaklaşımıyla hasta odaklı çözümler üretmektedir.

Özellikli ameliyathanelerinde birçok konuda cerrahi işlemler yapılmaktadır. Hastane tıp sektöründeki her dalda çözümlere sahiptir. 843 çalışanı olan kurum genç ve dinamik kadrosu ile hastalara beklentileri ve ihtiyaçları çerçevesine çözümler sunmaktadır.

Hasta ve hasta yakınlarına ekonomik, ulaşılabilir, kesintisiz ve sürekli hizmetler sunan kurum, her yıl çok sayıda insana servis vermektedir.

Kent Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Kent Hastanesi İş İlanları

Kent Hastanesi her ne kadar yüzlerce çalışana sahip de olsa büyüyen yapısı yenilerini gerektirir. Bu nedenle yılın farklı dönemlerinde iş alımları yapılmaktadır. Adaylar bunları hastanenin kendi adresinden kolaylıkla takip edebilmektedir.

Eğer hangi işlemleri yapacağınızı bilmiyorsanız sadece Kent Hastanesinin kendi sitesine girdikten sonra insan kaynaklarını kontrol etmeniz gerekir. Bu sitenin en altında yer almaktadır. Ancak bunun haricinde internette bulunan kariyer platformları da takip edilebilir.

İlanlar hastanenin gereksinimleri ölçüsünde duyurulduğu için, iş başvurusu yapmak isteyen adayların kesintisiz şekilde kontrol etmesi tavsiye edilir.

Kent Hastanesi Personel Alımı

Kent Hastanesi personel alımı başvuruları kolay ve hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Bunun için hastanenin kendi sitesinde bir form bulunmaktadır. Bunu değerlendirmek için kendi sitesine girdikten sonra, alt kısımdan insan kaynaklarına tıklamanız gerekir.

Ardından alt bölümde doktor başvurusu ve tıbbi & idari başvuru şeklinde iki buton yer almaktadır. Başvurunuzun niteliği neyse buna göre müracaat yapmanız gerekir. Bir tanesini seçtikten sonra karşınıza gelen formu doldurmanız ve göndermeniz yeterlidir.

Eğer hakkınızda ayrıntılı bilgi verirseniz, ekipler sizinle kısa sürede iletişime geçebilir. Bunun için yetkinliklerinizin açık pozisyonları karşılıyor olması da gerekir. Ardından mülakat bilgileri aktarılacak olup buna göre hareket edilmesi yeterlidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*