Kayseri Meysu Outlet Personel Alımı ve İş İlanları 2023

meysu-outlet-personel-alımı

Meysu Outlet personel alımı yapacak!

Meysu Outlet iş başvurusu yaparak sizde Meysu Outlet’ın gücünden güç alabilirsiniz. Meysu Outlet personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Meysu Outlet personel alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Meysu Outlet insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Reçel ve Helva ürünleri ile tanınan ve sonradan bünyesine dahil ettiği Meysu Meyve Suları ile farklı bir çıkış yakalayan Gülsan A.Ş. Meysu Outlet AVM ile ilk kez gayrimenkul yatırımı gerçekleştirdi.

Makale Yazarak Para Kazanmak41 yıl önce Türkiye’nin ilk meyve suyu fabrikasının üretildiği binayı yeniden yaparak Meysu Outlet mağazası olarak hizmete açan olan Gülsan A.Ş. , binada atıl olarak duran Türkiye’nin ilk meyve suyu paketleme makinelerini de Tetra Pak’ın showroomuna bağışladı.

Meysu Outlet de bulunan mağaza sayısı oldukça fazladır, bunların içinde Zara, LC Waikiki, Mc Donald’s, Burger King, Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko ve daha fazlası.

İletişim için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*