Kaya Çiftliği Personel Alımı 2023

Kaya Çiftliği Personel Alımı Yapacak

Kaya Çiftliği’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Kaya Çiftliği bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Kaya Çiftliği personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Kaya çifliği iş ilanı

Kaya Çifliği’nde Çalışmak

Kaya Çiftliği ailesi olarak, insanların yaşam kalitesini artıran doğal ve lezzetli ürünleri yediden yetmişe herkese ulaştırmaya çalışıyor, onlarakaliteli kahvaltılık ürünler sunarak sağlıklı beslenmelerine yardımcı oluyoruz.

Yaptığımız işe büyük bir sevgi besliyor ve insana değer veren, onu önemseyen bir şirket olarak iş ortamımızda çalışanlarımızı ailemizin bir parçası olarak görüyoruz.

Günden güne büyüyen ailemizde yer alıp bizimle çalışacak, takım çalışmasına yatkın, sevgi ve saygıyı ilke edinen arkadaşları aramızda görmek istiyoruz.

Kaya Çiftliği İş İlanları

Kaya Çiftliği iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

  • Tezgahtar
  • Kasiyer
  • Temizlik Görevlisi
  • Muhasebe Sorumlusu

Kaya Çiftliği İş Başvurusu Formu

Kaya Çiftliği iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Kaya Çiftliği iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*