Karabağlar Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Karabağlar Belediyesi Personel Alımı

Karabağlar ilçesi 6 Mart 2008 yılında konak ilçesinden ayrılana 55 mahalle ve 2 köyün birleştirilmesiyle kurulmuş ve belediyecilik hizmetlerine de bu tarih itibariyle başlanmıştır.

Vatandaş odaklı hizmetleri ile dikkat çeken Karabağlar Belediyesi, modern ve teknolojinin en üst düzeyde kullanıldığı yeni Karabağlar’ı inşa etmek ve hayatın başlangıcından bitimine kadar tüm sosyal hizmetleri kapsayan insan odaklı ve çevreye duyarlı projeler sunmak hedefindedir.

Bu hedef doğrultusunda yatırımlarına hız kesmeden devam eden kurum, kadrosunda ihtiyaç duyduğu birimlerde istihdam etmek üzere personel alımı yapacak.

Karabağlar Belediyesi Personel Alımı

Karabağlar Belediyesi İşçi Alımı

Karabağlar Belediyesi, son dönemlerde bünyesinde çalıştırmak üzere aldığı bütün işçileri sözleşmeli işçi olarak kadrolandırmaktadır.

Kadro açtığı memuriyete dayalı bazı birimlerdeki personelleri KPSS sonucuna göre alarak memur statüsü ile çalıştıran kurum; temizlik işleri, park ve bahçeler gibi çalışan sayısının fazla olduğu birimlerde çalıştırdığı personellerini de sözleşmeli işçi ya da taşeron işçi olarak kadrolandırmaktadır.

Karabağlar Belediyesi Memur Alımı

Özellikle de işçi alımına yönelik ilanlar ile kıyaslama yaptığımızda, Karabağlar Belediyesi memur alımı ilanlarında aranılan kriterler daha yüksek olduğundan, başvuru sayısı da daha az olmaktadır. Fakat ülkemizde çok fazla işsiz mezun bulunmakta ve bu mezunların birçoğu Belediye bünyesinde garanti bir işte çalışmak istemektedirler.

Bu durumda Karabağlar’da ikamet edenler için Karabağlar Belediyesi memur alımı ilanları oldukça avantajlı bir fırsattır. Bu nedenle memur alımına yönelik başvuru oranlarının da en az işçi alımına yönelik ilanlara yapılan başvuru oranları kadar fazla olduğunu belirtmemiz gerekir.

Karabağlar Belediyesi İş İlanları

Yeni bir yaşamın tasarlandığı ve hayata geçirildiği bir kent oluşturmak isteyen Karabağlar Belediyesi, bütün faaliyetlerinde olduğu gibi personel alımlarında da şeffaflık ilkesi kapsamında hareket etmektedir.

Bu sebeple kadrosuna alacağı personeller ile ilgili detayları internet sitesi üzerinden yayındığı iş ilanı ile duyuran kurum, başvuruları da internet sitesinden kabul etmekte ve belediye bünyesinde çalışmayı hak kazanan vatandaşlarının isimlerini de yine internet sitesi üzerinden duyurmaktadır.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Karabağlar Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Personel alımlarını genellikle İşkur ortaklığında gerçekleştiren Karabağlar Belediyesi bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşların öncelikle kurumun resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanının yayınlanmasını beklemeleri gerekmektedir.

Belediyenin internet sitesinde yayınlanan iş ilanını dikkatli bir şekilde inceleyen ve kendi niteliklerine uygun olarak değerlendiren adayların kurumun internet sitesi üzerinden yayınlanan iş başvuru formunu eksiksiz doldurmaları ya da İşkur bürolarına giderek ön başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

İşkur ve Karabağlar Belediyesi ortaklığında değerlendirilen başvurular arasından belediye bünyesinde istihdam edilecek işe uygun görülen adaylarla görüşmeler yapılmakta ve son olarak işe alım süreci başlatılmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Karabağlar İş İlanları

Karabağlar’da iş bulma olasılığınız her zaman vardır. Kendinizi sadece kamu sektörü ile sınırlı tutmayınız. Özel sektörde faaliyet göstermekte olan ve her gün personel alımı gerçekleştiren pek çok işletme mevcut. Hem bu işletmelerin ihtiyaç duydukları iş gücüne yönelik alımları hem de Belediye bünyesindeki personel alımlarını, güncel olarak Karabağlar iş ilanları sayfasında takip edebilirsiniz.

Güncel Karabağlar iş ilanları

 • Müşteri Temsilcisi (Karabağlar Lokasyonu)
 • Üretim Elemanları
 • Ebe
 • Müşteri Temsilcisi – İzmir
 • Beyaz Eşya & Elektronik Satış Temsilcisi
 • Satış Danışmanı

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de karabağlar iş ilanlarına bakabilirsiniz.

5 yorum

 1. Guzel gunler
  Mart 2020den beridir issizim. Dayanacak gucum kudretim kalmadi.
  Belediye bunyesinde calismak ocin 10.subatta cv. Bankasina cv. Gonderdim.
  Geri donus yapilmiyor is ilanlari acilmasina ragmen. Askerligimi gemici ve dalgic olarak yaptim. Turizm yiyecek icecek soktorunde calistim.
  Sadece duzene girebilmek ve insanca yasayabilmek icin yardimlarinizi bekliyorum.
  Saygilarimla.

 2. Allah icin esime belediye de bi is verin esimin cok ihtiyaci var 4 cocuhumuz var durumumuz hic yok ondur basvuruyor soyle guzel bi is verin isallah sesimizi duyarsiniz banada verirseniz cok sevinirim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*