İzmir Park Bornova Outlet Center Personel Alımı ve İş İlanları 2022

park-bornova-outlet-personel-alımıjpg

Park Bornova Outlet personel alımı yapacak!

Park Bornova Outlet iş başvurusu yaparak sizde Park Bornova AVM’ın gücünden güç alabilirsiniz. Park Bornova AVM personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Park Bornova AVM personel alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Park Bornova AVM insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Tesisimiz, hem İzmir´in ilk alışveriş merkezi hem de İzmir´e “Outlet Center” konseptini getiren AVM’dir. 2007 yılından bu yana yeni bir yönetimle ziyaretçilerine hizmet veren alışveriş merkezimiz, Türkiye’nin ve dünyanın kaliteli marka ve ürünlerini outlet fiyatlarıyla tüketiciye ulaştırmaktadır. Diğer yandan market, sinema, bowling, go-kart, çocuk oyun merkezi, restoran ve cafe işletmeleriyle de ziyaretçilerimize keyifli zaman geçirme imkanı sunmaktadır.

Park Bornova Outlet Center, Aydın otoyolu ve Ankara karayolu üzerinde olmasının yanı sıra İstanbul karayoluna ve Bornova merkeze çok yakin olması nedeniyle kolay ulaşılabilen, geniş otoparkıyla park sorunu yaşatmayan, tek katlı olması nedeniyle rahat dolaşılabilen, yüksek tavanıyla her zaman ferah bir ortam sağlayan bir alışveriş merkezidir.

Yaklaşık 33.000 metrekarelik açık alan üzerinde, 17.742 metrekarelik kapalı yapıda yer alan Park Bornova’nın 13.000 metrekare kiralanabilir alanı bulunmaktadır.

Başvuru için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*