İstanbul Teknik İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2024

İstanbul Teknik İnşaat’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. İstanbul Teknik İnşaat bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve İstanbul Teknik İnşaat personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

İstanbul Teknik İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları

İstanbul Teknik İnşaat Personel Alımı

İstanbul Teknik, 1998 yılında faaliyette bulunduğu inşaat sektörünün ihtiyaçlarını karşılamak ve ülke sanayisine katkıda bulunmak üzere kurulan %100 Türk sermayeli bir yapı malzeme üretim, satış ve çözüm mühendisliği firmasıdır. İnşaat sektörüne yönelik maksimum faydayı sunan ürünlerin üretimini ve satışını sağlayan İstanbul Teknik, yer aldığı tüm projelerde amaca uygun çözümleriyle dikkat çekmektedir. Altyapıdan konuta, yalıtımdan asfalt uygulamalarına kadar geniş bir ürün ve mühendislik uygulaması yelpazesine sahip olan İstanbul Teknik, sektörde kalitesiyle ve uzun yılların deneyimi sonucunda müşterilerine verdiği güven ile öne çıkmaktadır.

İstanbul Teknik İnşaat İş İlanları

İstanbul Teknik’i 23 yılda bugünlere getiren en önemli kaynak ‘’İstanbul Teknik Ailesi’’ üyeleridir. Bu nedenle çalışanlarımızı her anlamda destekliyor ve onlara en iyi çalışma ortamını sunmak için elimizden geleni yapıyoruz. İstanbul Teknik, çalışanlarının ihtiyacı olan tüm eğitimleri almasına ön ayak olarak gelişimine katkı sağlar, şirket içi terfi’leri destekler. Tam 23 yıldır, her gün İstanbul Teknik Ailesi’nin üyeleri ‘’Yaşamı iyileştirmek için çalışıyor’’… Siz de bir adım atın, yaşamı iyileştirmek için bize katılın…

Lojistik Şefi
Son Başvuru Tarihi
13 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Bolu(Merkez)

İnşaat İş İlanları