İstanbul Teknik İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2021

istanbul-teknik-insaat

İstanbul Teknik İnşaat personel alımı yapacak!

İstanbul Teknik İnşaat iş başvurusu yaparak sizde İstanbul Teknik İnşaat’ın gücünden güç alabilirsiniz. İstanbul Teknik İnşaat personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan İstanbul Teknik İnşaat eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. İstanbul Teknik İnşaat insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

İstanbul Teknik, 1998 yılında faaliyette bulunduğu inşaat sektörünün ihtiyaçlarını karşılamak ve ülke sanayisine katkıda bulunmak üzere kurulan %100 Türk sermayeli bir yapı malzeme üretim, satış ve çözüm mühendisliği firmasıdır.

İnşaat sektörüne yönelik maksimum faydayı sunan ürünlerin üretimini ve satışını sağlayan İstanbul Teknik, yer aldığı tüm projelerde amaca uygun çözümleriyle dikkat çekmektedir.

Altyapıdan konuta, yalıtımdan asfalt uygulamalarına kadar geniş bir ürün ve mühendislik uygulaması yelpazesine sahip olan İstanbul Teknik, sektörde kalitesiyle ve uzun yılların deneyimi sonucunda müşterilerine verdiği güven ile öne çıkmaktadır.

2011’in Nisan ayında Çorlu’da faaliyete geçen ve 4.500 m² kapalı alana sahip tesisinde, yıllık 4 milyon m² kapasite ile 6,20 metre genişliğe kadar geogrid üretimi yapmaktadır. ForTex ve AsfaltTex markalarıyla pazara sunulan bu ürünleri piyasadaki rakiplerinden ayıran en önemli özelliği, ilk kez bir Türk firmasının polyester ve cam elyaf örgülü geogridi uluslararası standartlarda üretiyor olmasıdır.

İstanbul Teknik, Türkiye’nin ilk ve tek yerli soyulma önleyici katkı malzemesi olan TeraGrip’in de üreticisidir.

Açık Pozisyonlar:

Pozisyon                                                Şehir
Muhasebe ve özlük işleri sorumlusu   İstanbul(Avr.)
Satış Sorumlusu (Mimari Ürünler)     İstanbul(Avr.)

Başvuru için tıklayınız.

13 yorum

  1. Merabalar biz iki kardeşiz inşaat soğuk demir ustasıyız puroje bilgimiz var her ikimizinde yurt dışında çalışmak istiyoruz bize dönerseniz memnun oluruz saygılarımla 0544 277 28 23

  2. Merabalar biz iki kardeşiz inşaat soğuk demir ustasıyız puroje bilgimiz var her ikimizinde yurt dışında çalışmak istiyoruz bize dönerseniz memnun oluruz saygılarımla 0544 277 78 23

  3. 2013 yılı inşaat teknolojisi teknikerliği bölümü mezunuyum. iş hayatında ileri düzeyde deneyimim olmasa bile. girdiğim yada gireceğim işlerde daima en iyisini yapmaya çalışan birisiyim. Aoutocak kullanmayı biliyorum. 0544 409 9619

  4. 1997den beri iskeleci olarak ENKA şirketinde çalışmaktayım . şu anda işten ayrıldım.2000 senesınden berı de formen olarak iş yapıyorum . deneyimli iskeleci olarak şu anda iş arıyorum . numaram 05354592398.

  5. k.maras elbistan dogumlu 1960. suan 15 yildir rus vatandasiyim vladikavkazda 0turuyom. boru imalar atelye montaji. sihhitesisat su hatlari. arcisuva arcipan montaji.ve ayretan eliyetim var BS araba tamircisiyim bu yazdigim 3 meslek. hangimeslekte isinize beni almanizi beklerim. tessekur ederim .tel 89188234294.unuversal ustayim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*