İnci Akü Personel Alımı ve İş İlanları 2022

İnci Akü Personel Alımı

İnci Akü San. A.Ş. adı altında kurulan şirket, 1984’ten bu yana geniş bir müşteri kitlesine ulaştı. Her yıl müşteri portföyü genişledikçe, İnci Akü personel alımı ile ilgili ilanları da arttırdı. Firmanın yabancı ortakları bulunması, şirkete ciddi bir yatırım yapılması ve AR-GE çalışmalarına hız verilmesi sonucu sektörel birçok başarıya imza atıldı.

Türkiye’de İLK CA alaşımlı aküyü üreten ve birçok ülkeye satış dağıtım şirketleri açan İnci Akü, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulan ilk fabrikasını günümüz gelişmiş teknolojisiyle donatarak faaliyetlerini genişletti.

Bu nedenle yıl içerisinde sık sık İnci Akü işçi alımı yapılmaya başlandı. Kısa bir zaman önce akü üretiminde dünya lideri Exide’ın Ceac’ı satın alınması ile İnci Akü eleman alımı ilanlarını daha da arttırdı.

İnci Akü Personel Alımı

İnci Akü Çalışma Şartları

08.00 – 18.00 saat aralığında çalışmalarını devam ettiren şirket bünyesinde yemek imkânı vermemekte ancak servis avantajı sunmaktadır. Bu nedenle İnci Akü iş başvurusu yapacak olan kişiler, işe kendi imkânları ile gelip gideceklerini unutmamalıdırlar.

Firmanın orta kademe çalışanları için İnci Akü çalışma şartları uygun diyebiliriz. Ancak işçi düzeyinde çalışanlar için fazladan mesai olabilmekte ve mesai ücretleri maaşa yansıtılmaktadır. Firmanın mavi yaka çalışan sayısı 1500-1999, beyaz yaka çalışan sayısı ise 450-549 olarak belirtilmektedir. Buna bağlı olarak da firmanın binlerce kişiye istihdam sağladığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

İnci Akü İş İlanları

İnci Akü engelli alımı ve işçi, idari personel alımı genellikle İzmir ve Manisa illerinde gerçekleşmektedir. Şirket, sektörün en büyük Türk sermayeli markası olarak dünyanın ilk 10 üreticisi arasında olma vizyonuna sahiptir. Bu nedenle organizasyon yapısını büyütme isteğinde olan firma her gün yeni ilanlar açmaktadır.

Kariyer ve İndeed sitelerinde yayınlanan İnci Akü iş ilanları, adayların başvuruda bulunacakları pozisyonları iyi tanımaları için detaylıca aktarılmaktadır. Şirket, iş görüşmesine gelen kişilerin ilgili pozisyon hakkında donanımlı olmasını beklemektedir. Firmanın açık iş ilanları içerisinde uzmanlık alanınıza dair bir pozisyon bulamadıysanız, Aküsan ve Mutlu Akü gibi sektörün önde gelen akü şirketlerinin duyurularını inceleyebilirsiniz.

İnci Akü İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İnci Akü iş başvuru formu Kariyer.net’in İnci GS Yuasa Akü A.Ş sayfası aracılığıyla firmaya ulaştırılmaktadır. Şirketin kendi web sitesinden ya da elektronik posta yolu ile başvuru yapılması mümkün değildir. İşe alım sürecine dair adayların, şirket performansına maksimum katkı sağlayabilmesi için İnci Akü başvuru sonrasında kişileri çeşitli konulara göre değerlendirmektedir.

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*