Ikea Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Ikea, 1943 yılında asıl kökeni İsveç kaynaklı olarak Ingvar Kamprad tarafından kurulmuştur. 210 bini aşkın çalışanı ile yıllık yaklaşık 50 Milyon Euro ciro yapan firma günümüzde 400’ü aşkın mağazasıyla 49 farklı ülkede 750 milyonu aşkın kişiye hizmet vermektedir. Nitelikli ve inceliklerle tasarlanmış ev dekorasyon eşyaları başta olmak üzereyaptığı tasarımlarla gerek dar alanların kullanışlılığını arttırması gerekse de daha ferah mekânlara getirdiği farklı tarzlarla birçok insanın kalbini kazanmış durumdadır.

Her yeni tasarımını bir öncekinden daha da kullanışlı hale getirmek için sürekli olarak çalışmalarını sürdüren Ikea, daha çok bireyin bu tasarımlardan faydalanması için ürünlerin daha düşük bütçe ile satışa sunulmasını da fazlasıyla önemsemektedir. Geniş ürün yelpazesi ile birbirinden farklı farklı ihtiyaçlarına ve birbirinden farklı bütçelere çözümler sunabilmesi sayesinde 7’den 70’e herkesin beğenisini kazanmayı başarmıştır.

Ikea Personel Alımı ve İş İlanları

Ikea İş İlanları

Müşterilerine daha rahat bir günlük yaşam sağlamak amacıyla çalışan Ikea, gün geçtikçe artan bünyesine kattığı yeni personellerle daha çok ihtiyaç karşılayabiliyor. Tam zamanlı veya vardiyalı çalışma imkânı sunması açısından günümüzde birçok insanın iş ilanlarını sıkı takip ettiği firmaların başında geliyor.

Nasıl Başvurulur?

Ikea’nın yayınladığı iş ilanlarına resmi sitesi olan https://www.Ikea.com.tr/linkinden ulaşabilirsiniz. Linke tıkladığınızda açılan sayfadan “Hakkımızda” bölümünün alt başlıklarından biri olan “Ikea’da Kariyer” butonuna tıkladığınızda başvuru yapabileceğiniz sayfalara yönlendirilmektesiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Depo Görevlisi: Fabrikada üretimden çıktıktan sonra depoya getirilen ürünlerin kontrolü, teslimi ve sevkiyatı ile ilgilenen kişilerdir.
  • İnsan Kaynakları Uzmanı: Yayınlanan iş ilanları neticesinde gelen iş başvurularını değerlendirip hem yeni işe alımlar hem de gerekli işten çıkarmaları organize eden kişilerdir.
  • Müşteri Hizmetleri Ekip Üyesi: Online olarak gerçekleştirilen satışlarda, mail veya telefon yolu ile gelen şikâyet, talep ve sorularla ilgilenen ve bu sorunlara çözümler üreten kişileridir.
  • Satış Danışmanı: Gelen müşterilerin talep ve ihtiyaçlarını dinleyerek onlara istekleri doğrultusunda yardımcı olacak personellerdir.
  • Part Time Personel: Çeşitli departmanlarda destek amaçlı alınan elemanlardır.
  • Kasiyer: Müşterilerin kasa ile ilgili tüm işlemlerini ve kasa açılış-kapanışlarını belirli bir süre zarfı içerisinde gerçekleştirmek.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Haftada 6 gün – Gün başına 8,5 saat ( Yemek, çay ve ihtiyaç molaları dâhil)

Alım Yapılacak Şehirler:  İstanbul, Ankara

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*