İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ikea Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Ikea Personel Alımı Yapacak

Ikea’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Ikea bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Ikea personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Ikea Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

50’den fazla ülkede 400’ü aşkın mağazasıyla iyi tasarımlı ve kullanışlı mobilya ve ev aksesuarlarını evin her odası için dekorasyon çözümleri üreterek her tarza hitap eden ürünleri düşük fiyatlar sayesinde herkese ulaştırmayı hedefleyen sıra dışı bir mağazadır.

Tüm tasarladığı ürünleri biraz daha iyi, daha çok kullanışlı ve mutlaka daha düşük maliyetli yapabilmek için gece gündüz çalışmalarını sürdüren ve daha çok insana ulaştırmak hedefiyle mağaza sayılarını arttırmaya çalışan İkea, bu bağlamda personel alımı yapacağını açıkladı.

Kendilerini sade ve dürüst bir hayat görüşünü benimsemiş, insanların ve birlikteliğin önemini bilen, bir grup alçak gönüllü, istekli ve azimli çalışan olarak tanıtan İkea ailesi, yaptığı açıklamada bu bütünlüğün bir parçası olarak aynı prensiple çalışabilecek deneyimli/deneyimsiz eleman alımı yapacağını belirtti.

Çalışanlarına ve müşterilerine daha iyi bir günlük yaşam sunarak hem kişisel, hem de iş hayatında ilerleme şansı tanıyan İkea, vardiyalı çalışma sistemini uygulayarak yarı zamanlı çalışma imkânı olan kişilere de iş imkânı sunmaktadır.

Maaş miktarları konusunda net bir açıklama yapmayan kurum, çalışanların niteliğine, özverileri sonucu hak ettikleri primlere ve mesailerine göre değişen bir maaş sistemi uygulamaktadır.

Ikea İş İlanları

Ikea iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Personel alımı yapılacak şubeler: Bayrampaşa, Ümraniye, Bursa, Ankara, İzmir, Adana, Bodrum ve Antalya

Açık Pozisyonlar

  • Kurumsal Satış Uzmanı
  • İşyeri Hekimi
  • Part Time Personel
  • Depo Görevlisi
  • Satış Danışmanı
  • Kasiyer
  • Stajyer

Ikea İş Başvurusu Formu

Ikea iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Ikea iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir