IGA Personel Alımı ve İş İlanları 2023

IGA’da çalışmak isteyen adaylara müjde. IGA bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve IGA personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

IGA, İstanbul Havalimanı’nın yapımı ve 25 yıl boyunca işletimi için 2013 yılında kurulmuş bir şirketler grubudur. Kalyon İnşaat, Cengiz İnşaat, Mapa İnşaat ve Limak İnşaat şirketlerinin birleşerek oluşturduğu bir gruptur. IGA grubu İstanbul Havalimanı dışında 8 farklı havalimanının da inşaatını yapmıştır. Grubun toplam istihdamı yüz binleri bulmaktadır.

IGA iş başvurusu

IGA İş İlanları

IGA resmi web sitesinin insan kaynakları bölümünü incelediğimizde şirketin personellerine yaklaşımı hakkında bilgi edinebilmekteyiz. IGA, öncelikle personelinin yaşam standardının mümkün mertebe yüksek olması için gerekli ücretlendirme politikasını yürütmektedir.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Data Storage & Backup Admin İstanbul(Avr.)
2 EDS Bakım Uzmanı İstanbul(Avr.)
3 Mekanik Sistemler Koordinasyon Şefi İstanbul(Avr.)
4 Depo Elemanı İstanbul(Avr.)
5 Kat Hizmetleri Şefi İstanbul(Avr.)
6 Acil Durum ve Yangınla Mücadele Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.)
7 Cns Atm System Engineer İstanbul(Avr.)

Ücretlendirmede taban seviyeler belirlenmiştir ve personelin kıdemine ve gösterdiği başarıya göre artış göstermektedir. Ayrıca şirket, ilerideki yöneticilerini de kendi içinden çıkartmak istemektedir ve bu bağlamda belirli aralıklarla personellerine seminer ve eğitim imkanları sunmaktadır. Şirketin insan kaynakları politikasına göre personeline yaptığı yatırımın en büyük yatırım olduğunu belirtilmektedir.

Makale Yazarak Para KazanmakNasıl Başvurulur?

IGA şirketine başvuruda bulunmak için izlenebilecek tek yol şirketin web sitesi üzerinde belirtilen açık pozisyonlara başvurmaktır. Başvurunuzu nasıl tamamlayacağınız aşağıda anlatılmıştır.

  1. https://www.igairport.com/ adresine IGA resmi web sitesine giriniz.
  2. Sayfanın sağ en alt kısmında bulunan “Kariyer Fırsatları” butonuna tıklayınız.
  3. Açılan sayfada hiçbir işlem yapmadan “İş Ara” butonuna tıklayarak tüm açık pozisyonları görüntüleyebilirsiniz.
  4. Açık pozisyonlardan ilginizi çekene başvuruda bulunmak için ilanın içindeki “Başvur” butonuna tıklamanız gerekmektedir.
  5. Başvuru yapmak için IGA web sitesi üzerinde bir üyeliğe ihtiyacınız vardır. Üyeliğiniz yoksa “Başvur” butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfada “Bir hesap açın” butonuna tıklayarak üyeliğinizi oluşturabilir ve başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

IGA Açık Pozisyonlar

Şu anda IGA şirketinde bulunan açık pozisyonlar genel başvuru içindir. Başvurunuz alındıktan sonra açık pozisyon oluşması durumunda sizinle iletişim kurulacaktır.

  • Ticari İşler Genel Başvuru: SAP kullanabilen ve havacılık sektöründe kariyer hedefleyen adaylar başvuruda bulunabilir.
  • Teknik Hizmetler Genel Başvuru: Teknisyenlik, teknik hizmetler konusunda tecrübeli, uçak bakım ve işletme tecrübesi olan adaylar başvuruda bulunabilir.
  • Satın Alma Genel Başvuru: Satın alma departmanında tecrübesi olan, satın alma süreçlerini yürütebilecek adaylar başvuruda bulunabilir.
  • Kalite Sistemleri Genel Başvuru: Kalite sistemleri ve standartları hakkında tecrübeli, havacılık kalitesi alanında kariyer hedefleyen adaylar başvuruda bulunabilir.

2 Comments

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*