İçtaş Personel Alımı ve İş İlanları 2021

İçtaş’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. İçtaş bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve İçtaş personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

İçtaş personel alımı

Firma Hakkında

IC İbrahim Çeçen Yatırım Holding A.Ş’nin lokomotif şirketi olan İçtaş İnşaat, yurtiçi ve yurtdışı makro ölçekli ve özellikli projelerde 45 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikimi ile tercih edilen global bir marka olup, Türkiye’de ve dünyada sektör sıralamalarında ön sıralarda yer almaktadır.

İçtaş İnşaat kurulduğu günden bugüne kadar havalimanı inşaatları, liman inşaatları, marina inşaatları, yüksek hızlı tren projeleri, yol ve köprü inşaatları, yüksek kapasiteli enerji santralleri, akıllı binalar, iş merkezleri, turizm tesisleri, sulama sistemi inşaatları, kamu binaları, toplu konutlar, sağlık tesisleri, üniversite ve okul inşaatları gibi pek çok başarılı projelere imza atmıştır.

Bu önemli projeler kapsamında sık sık personel alımları yapan şirket, yakın zaman içerisinde de kadrosuna personel alımı yapmaya hazırlanmaktadır.

Potansiyeli yüksek çalışanların performansını takip ederek, güncel ve gelecekteki şirket ihtiyaçları doğrultusunda değerlendiren İçtaş, çalışanlarına asgari ücretin üzerinde maaş vermekte ve mesai saatleri dışında çalışmak durumunda kalan personellerine maaşlarına ek olarak fazla mesai ücreti ödemektedir.

İçtaş İş İlanları

1969 senesinde yatılı bölge okulu inşaatı ile şahıs şirketi olarak iş yaşamına başlayan İçtaş, bugün yurtiçi ve yurtdışında çok sayıda şirket ve iştirakleri ile inşaat, enerji, hava ve deniz limanı gibi altyapı işletmeciliği, turizm ve sanayi sektörlerinde faaliyet sürdürmektedir. Bu faaliyetleri kapsamında personel alımı yapacak olan kurum, personel alım detaylarını internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayarak duyuracak.

İçtaş İş Başvurusu Formu

İçtaş iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

İÇTAŞ İnşaat bünyesinde çalışmak isteyenler, şirketin mevcut kariyer fırsatlarına linkedn sitesindeki İÇTAŞ sayfası veya kariyer.net sitelerinden ulaşılabilirler. Başvurular İnsan Kaynakları Direktörlüğü tarafından değerlendirilmekte ve açık pozisyonlar dâhilinde uygun bulunan adaylar ile iletişime geçilerek iş görüşmeleri organize edilmektedir.

Başvuru için tıklayın.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*