Huawei Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Huawei personel alımı yapacak!

Huawei iş başvurusu yaparak sizde Huawei’ın gücünden güç alabilirsiniz. Huawei personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Huawei eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Huawei insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

HUAWEI Türkiye AR-GE Merkezi

Huawei çalışanlarının 62 bini Ar-Ge alanında faaliyet gösteriyor ve aralarında Türkiye Ar-Ge Merkezi de dahil olmak üzere dünya çapında 23 adet küresel Ar-Ge Merkezi bulunuyor.

2009 yılında kurulan ve 23 Temmuz 2010 tarihi itibariyle Ar-Ge Merkezi belgesini almış olan Huawei Türkiye Ar-Ge Merkezi, , İstanbul, Ümraniye’de faaliyetlerini sürdürüyor. Türkiye ve bölge ülkeler başta olmak üzere, dünyanın her yanındaki telekom operatörlerine yazılım tabanlı çözümler geliştiren, küresel bir Ar-Ge Merkezi olan Huawei Türkiye Ar-Ge Merkezi, Huawei’nin Çin dışındaki en büyük ikinci Ar-Ge Merkezi konumunda bulunuyor.

Huawei’nin her yıl yaklaşık 20 milyon dolarlık ek yatırım yaptığı Türkiye’deki Ar-Ge Merkezi, sadece Türkiye’deki mobil operatörlere değil, Avrupa başta olmak üzere tüm dünyadaki mobil operatörlere projeler geliştiriyor.

Huawei’de bulunan açık pozisyonlara ulaşmak ve iş başvurusunda bulunmak için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*