Hema Endüstri Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Hema Endüstri’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Hema Endüstri bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Hema Endüstri personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Hema Endüstri Personel Alımı ve İş İlanları

Hema Endüstri Personel Alımı

İnsan kaynaklarımızı şirketlerimizin sadece en önemli kaynağı değil, tüm kaynakları yöneten asıl varlığımız olarak kabul ederiz. Şirketlerimizi geleceğe ancak çalışanlarımız ile taşıyabileceğimize inanıyoruz. Saptadığımız hedeflere kaliteli insan gücüyle ulaşabileceğimize inanıyoruz.

İnsan kaynakları departmanımız değişimin, katılımcılığın ve yenilikçiliğin öncüsüdür. Bizimle çalışan herkesin öncelikle Hattat Holding ailesinin bir üyesi olduğunun bilincinde olmasını ve bundan gurur duymasını istiyoruz.

Hema Endüstri İş İlanları

Seçme ve yerleştirme sisteminin temel amacı, Hattat Holding ailesine eğitim düzeyi yüksek, iyi yetişmiş, yeniliklere ve değişimlere açık, enerjik, dinamik, girişimcilik niteliğine sahip, eleman yetiştiren, kendisini ve işini geliştirme potansiyeli olan, takım çalışması yapabilen, Hattat Holding A.Ş. değerlerini benimseyip sahip çıkacak kişileri kazandırmaktır. Burada temel ilke hiçbir ayırım ve ayrıcalık yapmadan işin gerektirdiği yeterliliklere sahip kişilere fırsat eşitliği sağlamaktır.

Pozisyon – Lokasyon Başvur
Satın Alma Mühendisi
Tekirdağ
Başvur
Finans Uzmanı
İstanbul(Avr.)
Başvur
Resepsiyonist
İstanbul(Avr.)
Başvur
Yönetim Kurulu Asistanı
İstanbul(Avr.)
Başvur
Mekanik Bakım Mühendisi
Tekirdağ
Başvur
Bakım Mühendisi
Tekirdağ
Başvur
Endüstriyel Tasarımcı
Tekirdağ
Başvur
Araştırma Geliştirme / Arge Teşvikleri Uzmanı
Tekirdağ
Başvur
40 Metrelik Özel Yatımızda Çalışmak Üzere Aşçı
İstanbul(Avr.)
Başvur

Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*