HDI Sigorta Personel Alımı ve İş İlanları 2023

HDI Sigorta’da çalışmak isteyen adaylara müjde. HDI Sigorta bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve HDI Sigorta personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

HDI Sigorta Personel Alımı

HDI Sigorta Personel Alımı

HDI Sigorta eleman alımı gerçekleştirdikten sonra şirket hedefleri doğrultusunda tüm personellerin aynı yöne bakmasını sağlamak adına ciddi bir politika izlemektedir. Bu nedenle çalışanların mesleki ve kişisel gelişimlerine destek olarak yaratıcılık ve yenilikçilik için kişiler teşvik edilmektedir. Adeta bir şirket kültürü oluşturarak sürekliliği sağlayan HDI Sigorta personel alımı ile ilgili İK politikasından ödün vermemektedir.

Özellikle müşteri kalite sorumlusu ve satış uzmanı alanlarında HDI Sigorta işçi alımı yapmaktadır. Bu nedenle ilgili bölümleri üniversitelerin 2 ya da 4 yıllık fakültelerinden mezun olan ikna kabiliyeti yüksek, görev bilinci ve takım ruhu taşıyan kişiler başvuru yaptıklarında işe alınma şansları oldukça fazladır.

Adayların referanslarının şirket içerisinden olması ve sigortacılık alanında deneyim sahibi olmaları eleme aşamasında avantaj oluşturmaktadır.

 

HDI Sigorta Çalışma Şartları

Başarının takdir edildiği ve ödüllendirildiği HDI Sigorta çalışma şartları oluşturabilmek adına firmanın İnsan Kaynakları birimi devamlı yeni projeler geliştirmektedir. Şirketin asıl amacı; bilgi paylaşımı ile açık iletişime teşvik ederek takım ruhunu geliştirmektir. HDI Sigorta başvuru sonrası işe alınan bireyler için çalışan profili oluşturulmakta ve firmanın mevcut personelleri incelendiğinde, kadrosunun yüzde 42 kadın, yüzde 58 erkek bireylerden oluştuğu görülmektedir.

Yaş dağılımında ise özellikle 31 ile 40 yaş arasındaki personellerin daha yoğun olduğu gözlemlenmektedir. Ayrıca HDI Sigorta engelli alımı da belirlenen oranda yapılmakta ve engeli olan personeller uygun ortamlarda çalıştırılmaktadır.

HDI Sigorta İş İlanları

HDI Sigorta iş başvurusu Eleman.net ve Kariyer.net üzerinden yapıldığı için firmanın açık pozisyonlarını da bu siteler aracılığıyla inceleyebilirsiniz. Aktif HDI Sigorta iş ilanları içerisinde yedek parça tedarik, aktüerya uzman, müşteri kalite sorumlusu ve satış uzmanı gibi çeşitli pozisyonlar yer almaktadır. Genel olarak alım yapılmak istenen şehirler incelendiğinde, ilanların büyük bir çoğunluğu İstanbul (Asya) için oluşturulmaktadır. Bu nedenle İstanbul Asya yakasında ikamet eden bireylerin işe alınma ihtimalleri daha yüksektir.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Veri Ambarı ve İş Zekası Uzmanı İstanbul(Asya)
2 Hasar Denetim ve Lojistik Uzman Yardımcısı İstanbul (Tümü)
3 Oto Dışı Teknik Raporlama Uzmanı İstanbul(Asya)
4 Yazılım ve Entegrasyon Analisti İstanbul(Asya)
5 Teknik Muhasebe Uzmanı İstanbul(Asya)
6 Test ve Kalite Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya)
7 Test ve Kalite Uzmanı İstanbul(Asya)
8 Sistem Uyarlama Uzmanı İstanbul(Asya)
9 Java Yazılım Geliştirme Uzmanı İstanbul(Asya)
10 Yönetim Bilgi Sistemleri Kıdemli Uzmanı İstanbul(Asya)
11 Nakliyat Sigortaları Müdürü İstanbul(Asya)
12 Süreç Geliştirme Uzmanı İstanbul(Asya)

HDI Sigorta İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

HDI Sigorta iş başvuru formu http://www.hdisigorta.com.tr adresinde yayınlanmaktadır. İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar aşağıdaki linke tıklayarak, açılan sayfada sırasıyla kişisel, iletişim ve eğitim bilgilerini doldurarak ilerlemelidirler. Sonrasında adaylar iş deneyimi ve referans sayfalarını da doldurduktan sonra formu gönderebilirler.

http://www.hdisigorta.com.tr/insan-kaynaklari/is-basvuru-formu

Şirket, gereksinim duyduğu personel açıkları olunca gelen formlar arasından uygun adayları görüşmeye çağırmaktadır. İnternet üzerinden iletilen tüm formlar, değerlendirilmeye alınmakta ve başvurular gelecekte olabilecek açıklar için şirket bünyesinde saklı tutulmaktadır. Sigortacılık grubunda önde gelen diğer firmalar; AXA Sigorta, Güneş Sigorta, Ergo Sigorta ve Allianz Sigorta’dır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*