İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Güzelbahçe Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2020

İzmir, Güzelbahçe ve çevre bölgelerde yaşayıp, Güzelbahçe belediyesi işçi alımı ile ilgilenen birçok kişi bulunmaktadır. Güzelbahçe son dönemlerde yapmış olduğu atımlarla, bu kişilerin aslında kısa süreli de olsa umutlanmalarına neden olmaktadır.

Güzelbahçe belediyesi, atılımlarını gerçekleştirebilmek adına, insan gücünü ihtiyaç duymakta ve haliyle bölgede yaşayan kişilerde bu nedenle belediye kadrosunda yer almak istemektedirler.

Güzelbahçe belediyesi sadece işçi alımı ile ilgili olarak değil, birçok kategoride personel alımlarını gerçekleştirmektedir.

Güzelbahçe belediyesi işçi alımı

İzmir Güzelbahçe Belediyesi Personel Alımı

Güzelbahçe belediyesi personel alımı, belediyenin vermiş olduğu hizmetlerle doğrudan ilgili olmaktadır. Bunun nedeni ise belediyenin her geçen gün faaliyetleri büyük bir hızla artmakta ve daha geniş kapsamlara yayılmaktadır.

Hal böyle olunca Güzelbahçe belediyesi, bölgedeki sorumluluklarını yerine getirebilmek adına çok daha fazla personele ihtiyaç duymaktadır. Bu durum iş arayan kişiler için çok önemli bir fırsatken, Güzelbahçe belediyesi iş başvurusu yaparak bu fırsatı değerlendirmek gerekmektedir.

İzmir Güzelbahçe Belediyesi İş İlanları

Güzelbahçe belediyesi iş ilanları, vasıflı ya da vasıfsız olarak her şekilde iş arayan kişilerin karşısına çıkabilmektedir. Güzelbahçe belediyesi, iş ilanları konusunda çok geniş bir yelpaze ile karşımıza çıkmaktadır. Geçmişte iş tecrübesi ne olursa olsun ve kişi hangi vasıflara sahip olursa olsun, mutlak suretle bu iş ilanlarından kendine bir pay çıkarabilmesi mümkündür.

Konu hakkında daha fazla bilgi almak isteyen adayların ise Güzelbahçe belediyesi insan kaynakları departmanından yardım almaları gerekmektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci

İzmir Güzelbahçe Belediyesi Memur Alımı

Güzelbahçe belediyesi memur alımı, zabıta memuru alımı, teknik memur alımı, uzman memur alımı gibi birçok alımlardan ibaret olmaktadır. Bu alımlar sırasında, başlıklardan da anlaşılacağı üzere belediye bünyesine katılacak olan kişilerin, mutlaka belirli bir vasfa sahip olmaları gerekmektedir.

Alımlarda, Güzelbahçe belediyesi iş başvuru formu önemli bir evrak istenirken, bu evrak insan kaynaklarından temin edilebilmektedir ve evrak içerisinde yer alan her türlü bilgi doğruluk içermelidir.

Bilgi için tıklayın.

Güzelbahçe İş İlanları

Güzelbahçe iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün.

Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Güzelbahçe iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir.

Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Güzelbahçe iş ilanları

 • Sınıf Öğretmeni
 • Stajyer Öğrenci
 • Barista – İzmir
 • Starbucks / Engelli Barista İzmir
 • Dönemsel Barista (Servis Elemanı) – İzmir

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Güzelbahçe iş ilanlarına bakabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir