Günaydın Group Personel Alımı ve İş İlanları 2022

gunaydin-group

Günaydın Group personel alımı yapacak!

Günaydın Group iş başvurusu yaparak sizde Günaydın Group’ın gücünden güç alabilirsiniz. Günaydın Group personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Günaydın Group eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Günaydın Group insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Günaydın Group’ a başvurmak için özgeçmişinizi info@gunaydingroup.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

Yukarıda belirtilmiş olan adreslere gönderilen özgeçmişler Genel Başvuru olarak tarafımıza ulaştıktan sonra, organizasyon yapımız içerisinde oluşabilecek tüm pozisyon ihtiyaçlarını en etkin şekilde karşılayabilmek için değerlendirilmektedir. Günaydın Group’ a yapılan tüm başvurular herhangi bir süre sınırı olmaksızın veritabanımızda saklanmaktadır. Ancak özgeçmişlerinizi güncellemeniz, başvurularınızın etkinliğini arttıracaktır.

Seçme yerleştirme sürecimiz, Şirketimizde herhangi bir pozisyon açıldığında öncelikle veritabanımızdan pozisyon gerekliliklerine uygun adaylar belirlenerek iş görüşmesi için çağrılmakta ve her pozisyon için belirlenmiş yetkinlikler baz alınarak gerçekleştirilen mülakatlar ile devam etmekte ve adaylara uygulanan testlerle desteklenmektedir.

Entegre Lojistik sektöründe faaliyet gösteren Günaydın Group ailesine katılacak kişiler ile ilgili ihtiyaçlarımızın oldukça çeşitli alanlara yayılması nedeniyle, adayların seçimi sırasında öğrenim, eğitim, deneyim, sahip olunan sertifikalar, bilgisayar ve yabancı dil bilgisi, kişisel özellikler ve yetkinlikler önemli rol oynar.

Şirketimize başvurular sadece elektronik ortamda kabul edilmektedir. Faks, posta gibi benzeri yöntemleri seçmediğiniz için teşekkür ederiz.

İletişim için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*