Gübretaş Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Gübretaş tarım sektöründe kullanılan kimyasal gübre üretimi yapmaktadır. Ülkemizdeki tarımın kalitesini ve verimini arttırmak amacıyla 1952 yılında kurulmuştur. Gübretaş, İskenderun’daki fabrikasıyla ve farklı yerlerdeki laboratuvarlarıyla hem üretime hem Ar-Geye yatırım yapmıştır.

Gübretaş ülkemizdeki en yüksek ciroya sahip şirketler arasındadır. Son yıllarda 3,5 milyar TL’yi aşan cirosuyla çıtayı ulaşılması zor bir noktaya taşımıştır. Bu başarıyı 570’in üzerinde personeli ile gerçekleştirmiştir.

Gübretaş İş İlanları

Kuşkusuz Gübretaş’ın yıllardır süregelen büyümesinin en önemli faktörü, alanında yetkin, verimli ve yüksek motivasyon ile çalışan personelidir. Gübretaş, personel seçiminde liyakati her zaman ön planda tutarak, din, dil, ırk gibi ayrımlar yapmamıştır.

Şirkette alınacak kararlar ve uygulanacak yeni metotlarda her zaman personelinin fikrine saygı duyarak hareket edilmiştir. Kararlar tepeden inme değil sorunu kaynağında çözecek şekilde alınmıştır. Bu sayede şirket günden güne büyümeye devam etmektedir.

Gübretaş personellerinin başarılarını her daim ödüllendirmeye çalışan ve bu şekilde moral – motivasyonu üst düzeyde tutmaya çalışan bir şirkettir. Bu ödüller gerek maddi gerek manevi olabilmektedir. Ödüllerin yanı sıra her zaman personellerin kaliteli bir yaşam sürmek için ihtiyacı olan seviyede maaş ve ek ücretler ödeyerek, personeli mağdur etmemektedir. Ayrıca her personeline sunduğu özel sağlık sigortası, yemekhane ve servis gibi yan haklarda personeller için birer artıdır.

Nasıl Başvurulur?

Gübretaş şirketine başvuru yapmak için açık pozisyon beklemeye gerek yoktur. Her zaman hem iş hem staj başvurusu yapılabilmektedir. Bu başvuruları şirketin insan kaynakları adresinde bulunan formları doldurarak yapabilmektesiniz.

Şirketin insan kaynaklarını incelemek için https://www.gubretas.com.tr/kurumsal/insan-kaynaklari-politikasi/ adresine gidebilirsiniz.

fatgpt

Bu sayfayı inceleyip şirketin personel politikasını kavradıktan sonra başvuru yapmak için şu aşamaları izleyebilirsiniz:

  1. https://www.gubretas.com.tr/is-basvuru-formu/ adresine gidiniz.
  2. Açılan sayfa şirketin iş başvuru formudur. Bu detaylı formu eksiksiz olarak doldurup sayfanın en altında bulunan “Gönder” butonuna basarak başvuruda bulunabilirsiniz.
  3. https://www.gubretas.com.tr/staj-basvuru-formu/bu adresteki formu doldurarak ise staj başvurusunda bulunabilirsiniz.

Tüm bilgileri doğru ve eksiksiz doldurmalısınız. Olası bir yüz yüze görüşmede, formda verdiğiniz bilgileri doğrulayabilmeli ve buna yönelik belgeler sunmanız gerekebilir.

İş başvuru formunda çalışmak istediğiniz departmanı ve pozisyonu belirtmeniz beklenmektedir. Yetkinlikleriniz uygun ise çalışmak istediğiniz departmanda boşluk oluştuğunda sizinle iletişime geçilecektir.

Gübretaş Açık Pozisyonlar

Maalesef şu anda Gübretaş şirketinde herhangi bir açık pozisyon bulunmamaktadır. Ancak yukarıda açıkladığımız formları doldurarak istediğiniz birime başvuruda bulunabilirsiniz. Açık pozisyonları takip etmek için ise sitemizi ve şirketin insan kaynakları adresini düzenli olarak takip edebilirsiniz.

Gübretaş’ta Çalışabileceğiniz Pozisyonlar

  • Muhasebe Uzmanı:Şirketin tüm muhasebe ve finans süreçlerini yürütmek, mali tablolar ve yönetim raporlarının hazırlanmasından sorumludur.
  • İhracat Sorumlusu:Birimlerin kadro ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik işe alım süreçlerini takip etmekten sorumludur.
  • Planlama Mühendisi: Teknik malzeme tedarik ve ekipman alımlarında satın almaya destek vermek ve yenileme yatırımı projelerine katkı sağlamaktan sorumludur.
  • Üretim İşçisi:Sorumlu olduğu tesislerdeki üretimleri yüksek verimle, kalite ve hijyen kurallarına uygun standartlarla yapılmasını sağlamaktan sorumludur.
fatgpt

2 Comments

  1. Turkiyeye donmek istiyorum , meslek egitimim Metall kaplama otomobil Sektorune ayriyetten Industrie Chemie egitimim var

  2. ziraat mühendisiyim Amerikada 5 yıl kaldım.Dil eğitimi ve uluslar arası fınans üzerine mastır yaptım. 2014 Şubatında askerliğimi tamamladım.İş arıyorum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*