Groupama Sigorta Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Groupama Sigorta personel alımı yapacak!

Groupama Sigorta iş başvurusu yaparak sizde Groupama Sigorta ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Groupama Sigorta personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Groupama Sigorta eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Groupama Sigorta insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Groupama Sigorta
  • 1959 yılında T.C. Ziraat Bankası önderliğinde Başak Sigorta unvanı ile kuruldu.
  • T.C. Ziraat Bankası’nın % 56.67’lik Başak Sigorta hissesi, 2006 yılında Avrupa’nın güçlü sigorta şirketlerinden Groupama tarafından satın alındı. Satın alınma sonrası Başak Groupama Sigorta ismiyle faaliyetlerine devam etti.
  • 2008 yılında özelleştirme sonrası Grup bünyesine katılan Türkiye’nin köklü sigorta şirketlerinden Güven Sigorta ile birleşmesini tamamladı.
  • 30 Eylül 2009 tarihinden itibaren Groupama Sigorta ünvanını aldı.

İşe Alım

Groupama’da tüm pozisyonların gerektirdiği özellikler tanımlanmıştır. Adaylar, bu gereklilikler doğrultusunda değerlendirilir. İşe alım sürecinde, mülakat ve referans kontrolü yapılarak en doğru adayın işe yerleştirilmesi sağlanır.

Ücret Politikası

Yeni yetenekleri şirketimize kazandırmak ve performansı yüksek çalışanlarımızı korumak amacı ile oluşturulan ücret politikalarında iki temel unsur göz önüne alınmaktadır.

Başvurmak için tıklayın.

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*