Global Menkul Değerler Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Global Menkul Değerler personel alımı yapacak!

Global Menkul Değerler iş başvurusu yaparak sizde Global Menkul Değerler ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Global Menkul Değerler personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Global Menkul Değerler eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Global Menkul Değerler insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

 SİZİ GLOBAL KARİYER’E ADIM ATMAYA ÇAĞIRIYORUZ!

Global Menkul Değerler A.Ş’de İş Fırsatları:

ASSOCIATE / SENIOR ASSOCIATE

YATIRIM UZMANI

Deneyimli Adaylar Temel prensibimiz , kendi yöneticilerimizi yetiştirmektir. Bunun yanısıra, organizasyonumuz içinde spesifik uzmanlık isteyen bazı görevler için de deneyimli eleman alımı yapmaktayız.

Kimler başvurabilir?
• En az 4 yıllık üniversite mezunu,
• Yurtiçi Satış ve Pazarlama Departmanı için SPK Temel Düzey Lisansı, Araştırma & Yurtdışı Satış Departmanları için de İleri Düzey Lisansına sahip olması gerekmektedir.
• Görevin gerektirdiği bilgi, beceri ve deneyime sahip olanlar,
• Adayların 32 yaşını aşmamış olması tercih edilir.

Yeni mezun Adaylar
Eleman Yetiştirme Projesi (Management Trainee) kapsamında, üniversiteden yeni mezun olmuş adaylar yazılı ve sözlü bir dizi sınavdan geçirildikten sonra başarılı olanlar, şirketimizin çeşitli departmanlarında istihdam edilirler ve yoğun bir iç eğitim programından geçerler.

Yeni mezun adaylarımızdan SPK temel ve ileri düzey sertifikasına sahip olanlar öncelikli tercih edilirler.

Başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*