FSM Hastanesi İş İlanları ve Personel İlanları 2023

FSM Hastanesinin günümüzde kurulu olduğu yer 1945 senesinde alınmıştır. 126.449 metrekare büyüklüğünde olup, inşaatının tamamlanması 5 yıl, 4 ay ve 7 gün devam etmiştir. 1952 yılının Mayıs ayı içerisinde bir köşk ve üç katlı bir bina olmak üzere 75 yatak kapasiteli şekilde açılmıştır.

Zaman içerisinde genişletilen kurum böylece birçok birime sahip olmuştur. İlerleyen tarihlerde yeni dört bloğun ilave edilmesiyle yatak kapasitesi 500’e yaklaşmıştır.  2005’e kadar PTT Hastanesi olarak faaliyetlerine devam eden kurum, bu tarihte Sağlık Bakanlığına devredilmiştir.

FSM Hastanesi İş İlanları ve Personel İlanları

FSM Hastanesi İş İlanları

FSM Hastanesi hastalara ve hasta yakınlarına ulaşılabilir ve nitelikli sağlık hizmetleri sunmaktadır. Bunların kalitesini yükseltmek için Ar-Ge çalışmaları yaparak, güncel tıbbi teknoloji ve ekipmanlara yatırımlar yapmaktadır. Böylece tıbbi etik değerler ve yasalara uyumlu bir şekilde vatandaşlara sağlık hizmetleri sunmaktadır.

Dinamik alt yapısı sayesinde her geçen yıl büyümesini sürdüren kurum, çok sayıda personele sahip olsa da yenilerine olan gereksinimi de vardır. Ancak bunlar yılın farklı zamanların oluştuğu için ilanlar farklı dönemlerde verilmektedir.

Kamu hastanesi olması sebebiyle iş ilanlarını takip etmek isteyen adaylar İŞKUR, ilan.gov.tr ve Resmi Gazete’yi inceleyebilir.

FSM Hastanesi Personel Alımı

FSM Hastanesine iş başvurusu yapmak istiyorsanız, ilanlar belirli tarihlerde aktif olduğu için her gün takip etmeniz gerekir. Bu sayede kaçırmadan size uygun personel alımlarını bulabilir, vakit kaybetmeden başvurabilirsiniz.

Kamu hastanesi olması sebebiyle bazı pozisyonları adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı gerektirebilir. Bunlardan bazıları bakıcı, hizmetli, hemşire, sözleşmeli memur ve laborant gibidir. Puanınız yoksa ve başvurmak istediğiniz ilan gerektiriyorsa olumsuz sonuçlar alınır. Bu sebeple ÖSYM üzerinden tarihlerinin kontrol edilip, katılım sağlanması gerekir.

Başvurunun nasıl yapılacağı ilanda ayrıntılı şekilde anlatılmakta olup, aranan nitelikleri karşılıyorsanız hemen müracaat yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*