Forum Kayseri Personel Alımı ve İş İlanları 2023

forum-kayseri-150x150

Forum Kayseri iş başvurusu yaparak sizde Forum Kayseri’ın gücünden güç alabilirsiniz. Forum Kayseri personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Forum Kayseri personel alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Forum Kayseri insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Forum Kayseri şehrin merkezinde yer almaktadır. Şehir merkezinden geçen ana ulaşım ağı ve köprülü kavşaklar ile kesişen konumu itibariyle proje kusursuz bir erişilebilirliğe sahiptir. 75,500 m²’lik arsa alanı üzerinde geliştirilecek olan Forum Kayseri konumu ile perakende sektörü için büyük önem taşımaktadır.

Kayseri, kentsel gelişim itibariyle yoğun konut yapılaşmasına sahiptir. Ulaşım ağının planlı ve kentleşmenin kompakt bir yapıya sahip olması, şehrin her noktasından proje alanına kolaylıkla ulaşımı mümkün kılmaktadır. Projenin hizmet bölgesi 1 milyonu aşan ve hızla artan nüfusa sahip şehrin tamamını kapsamakta ve yakın çevre etki alanı da göz önünde bulundurulduğunda, alışveriş merkezi yaklaşık yılda 13 milyon ziyaretçiyi ağırlamaktadır.

Başvuru için tıklayınız.

2 Comments

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*