Finans Emeklilik Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Finans Emeklilik personel alımı yapacak!

Finans Emeklilik iş başvurusu yaparak sizde Finans Emeklilik ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Finans Emeklilik personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Finans Emeklilik eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Finans Emeklilik insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş. 04.07.2007 tarihinde %99,99 oranında Finansbank A.Ş. iştiraki olarak kurulmuştur. Şirketin 9 Kasım 2012 tarihinde gerçekleşen olağanüstü genel kurul toplantısında alınan karara istinaden Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş.’nin 45.000.000 TL karşılığı 45.000.000 Adet hisseden oluşan ödenmiş sermayesinin %51’ine denk gelen 22.950.000 TL tutarındaki 22.950.000 adet hissesi Cigna Nederland Gamma B.V. isimli Şirkete devredilmiştir. Böylelikle Şirket sermayesi %49 Finansbank A.Ş. ve %51 Cigna Nederland Gamma B.V. olarak yeniden düzenlenmiştir.

İnsan Kaynakları Uygulamamız

Asıl kaynağımız olan çalışanlarımızın Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş.’nin çalışanı olmaktan gurur duyacağı ortam ve koşulları sağlamak, insan kaynakları uygulamalarımızın temel yaklaşımıdır.

Bu doğrultuda, çalışanlarımız fikir ve önerilerini paylaşımcı bir ortamda iletme imkanı bulurlar. Sektör içinde rekabetçi ücretlendirme yaklaşımımız, adil ödüllendirme sistemimiz, çalışanlarımızın mesleki gelişimlerini destekleyen eğitimlerimiz ile şirketine bağlı, başarı odaklı, öğrenmeye açık, takım bilincine sahip, katılımcı ve gelişime açık çalışanların oluşturduğu ortamı sağlarız.

Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş. çalışanlarını sosyal ortamlarda bir araya getirmeyi ve bireyler arası iletişimi iş dışında da güçlendirmeyi esas alır.

İnsan Kaynakları Uygulamamız

Çalışanlarımızın şirketimizin başarısının temeli olduğu inancıyla;

– adayların mevcut nitelikleri ile şirket ihtiyaçlarının örtüştüğü işe alım politikasını izleyerek;

-çalışanlar arasında adaletli yaklaşımın egemen olduğu,

-performansın sağlıklı ölçüldüğü ve performans değerlendirmesinin sonuçlarına göre, eğitim, kariyer yönetimi ve ödüllendirme uygulamalarının devreye alındığı,

-kariyer gelişimlerine fırsat veren, iletişime açık, işbirlikçi bir çalışma ortamı yaratmak, insan kaynakları yaklaşımımızın temelini oluşturur.

Buradan iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*