Fibabanka Güvenlik Görevlisi Alımı 2022

Fibabanka Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak

Fibabanka, farklı pozisyonlara dair istihdam alanı yaratırken; güvenlik görevlisi bu pozisyonların başında gelir. Güvenlik görevlisi alımı adına belirlenen şartlar, hem bankaya hem de insanlara yarar getirme yolunda biçimlendirilir ve her bir aday için teker teker aranır.

Güvenlik Görevlisinde Hangi Şartlar Aranır?

 • En az lise mezunu olmakFibabanka Güvenlik Görevlisi Alımı
 • Silahlı ÖGG sertifikasını bulundurmak
 • Askerliği yapmak ya da askerlikten muaf veya tecilli olmak
 • Başvurulan şubeye ulaşım sorunu yaşamamak
 • 18 yaşın üstünde ve T.C. Vatandaşı olmak

Şartlar, güvenlik görevlisi olabilmek için yapacağınız başvuru hakkını size kazandırır; fakat belirtilen şartlar ile güvenlik görevlisi olmanız kesin değildir. Güvenlik görevlisi olabilme adına farklı sosyal özelliklerin de arandığını unutmayın; nitekim yapılacak olan iş, sosyalliğin yoğun olduğu bir sektörde yer alıyor.

İyi Bir Güvenlik Görevlisi Nasıl Olmalı?

İyi bir güvenlik görevlisi, bazı vasıfları kendisinde taşır. Bu vasıflar, onun başvuru yaptığı yerden olumlu dönüş almasında büyük önem sağlarken; insan ilişkilerini de belirler.

 • Güler yüzlü, nazik, kibar ve sevecen bir tavır
 • Yeni şeyler öğrenmeye meraklı, bankacılığa karşı ilgili
 • İnsanlara yardım etmeyi seven, takım çalışmasına yatkın
 • Komplekssiz ve çözüm odaklı
 • Düzgün diksiyonlu, kendisine özen gösteren

Belirtilen vasıflar, hayatın genelinde kişiye artı değerler katar; fakat özellikle sosyalliğin bol olduğu işlerde olmazsa olmaz olarak kabul edilir. Kişilerin iyi bir güvenlik görevlisi olmak adına onları takip etmesi; hatta olumlu yönde yenilerini eklemesi büyük artı getirir.

Fibabanka İş Başvurusu

Belirtilen özellikleri doğru şekilde uygulayabilmek adına kendinizi şekillendirebilir ve ardından Fibabanka’ya dilediğiniz zaman başvurabilirsiniz. Kendinizi yetersiz görmeden, içinize kapanmadan önce; bu alanda işinize yarayacak olan kitaplara göz atmanızda yarar var! Bir bakarsınız, Fibabanka’da çalışmaya başlamış ve çok mutlu olmuşsunuz. Şimdiden iyi şanslar!

Başvurmak için tıklayın.

7 Comments

 1. Mrb Hulisi SEYDEL 1989 doğumluyum adanada ikamet ediyorum silahlı özel güvenlik görevlisiyim 9 yıl tecrübem var adana ve ilçelerinde bankanızda görev almak isterim 05427333172

 2. Merhaba ismim suleyman gökhan gültekin 8/11/1983 diyarbakir dogumluyum 2008 2017 arasinda bankada guvenlik gorevlisi olarak calistim vede 9 yillik tecrubem var7

 3. Merhaba ben Özgür Ömer Toğan Konya Ereğli doğumluyum 8 yıllık tecrübem var

 4. Merhaba ben Özgür Ömer Toğan Konya Ereğli de yaşıyorum 8 yıllık banka güvenlik görevlisi olarak çalıştım

 5. Merhaba ben Gökhan AYDIN 08.03.1991 kahramanmaraş dogumluyum.Anadolulu meslek lisesi mezunuyum.Gaziantepte yasiyorum.silahlı ozel güvenlik sertifikam var.Askerlik görevimi yapmış bulunmaktayım. Özel güvenlik gorevlisi olarak Gaziantep ve Kahramanmaras illerinin her bölgesinde görev yapabilirim. İş tecrubem var. Arşiv araştırmam temiz olup, herhangi bir icra takibim yoktur.
  Tel: 0507 032 1011

 6. yılmaz öksüz adıyamanda ikamet ediyrum askerde 3 ay lübnanda dış göerevdeydim 05418581292

 7. merhaba ben 25.06.1988 girasun doğumluyom 1.70 boyum 70kğ yum koceli gebze de yaşıyorum silahlı özel güvenlik kimlik kartım var ve askerde 5 ay iç güvenlik eyitimi aldım sizinle calışmaktan memnun olurum 0534 617 56 81 cvp bekliyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*