Ferroli Personel Alımı ve İş İlanları 2022

ferroli

Ferroli personel alımı yapacak!

Ferroli iş başvurusu yaparak sizde Ferroli’ın gücünden güç alabilirsiniz. Ferroli personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Ferroli eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Ferroli insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Yaratıcılık, kalite ve rekabet kabiliyeti Ferroli’nin dünya pazarında yönlendirici bir güç olarak kalmasını sağlamaktadır. Ferroli grup odaklı, esnek, etkin organizasyonel ve üretim yatırımlarıyla liderliğini korumakta ve genişleme politikasını güçlendirmektedir. Aktif olduğu pazarların sürekli ve dikkatli takibinin yanı sıra ürün ve sistemlerin sürekli geliştirilmesi Ferroli Grup’un artan başarısını garantilemektedir. Sürekli Ar-Ge yatırımı gerçekleştirerek dünya patentli ürünlere sahip nadir şirketlerden biri olma özelliğini korumaktadır. Tam otomasyona sahip üretim süreçleri sayesinde sürekli en yüksek kaliteyi standardize edilmektedir. 

Ferroli Türkiye olarak, Ferroli’nin Düzce tesislerinde üretilen radyatör ve havlu kurutucu ile bu ürünler haricinde tamamı İtalya’da üretilen diğer ürün gruplarımız, 200’ü yetkili satıcı olmak üzere toplam 520 satış noktasından oluşan güçlü ve geniş dağıtım kanalımız vasıtasıyla tüketicilere ulaştırılmaktadır. Buna ilaveten 200 teknik servisimiz ile satış sonrası hizmeti vermekteyiz. 

Grubumuzun en hızlı ivmeyle büyüyen firması olarak hedefimiz, Türk tüketicisinin hakkı olduğunu düşündüğümüz Avrupa Standartlarında kaliteli ürünlerimizle buluşmasını sağlamak, yetkili satıcı, yetkili servis ve son tüketicimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak, pazarımızda güçlü, etkin ve yaygın bir ağ içersinde hizmet vermektir. 

Bunlara ilave olarak büyüyen ve gelişen pazarımızda son yılların sektörde en fazla yıldızı parlayan firması olarak Ferroli, Türkiye’de yatırımcı olma yolunda adım atmış, 2006 yılının Eylül ayında Düzce’de temelleri atılmış olan fabrikamız 2008 yılının başı itibariyle üretime geçmiştir.Ülkemize yapılan bu yatırım ve sağlanan istihdamın değeri düşünülürse; Ferroli ailesinin fertleri olarak büyük onur ve gurur duyduğumuzu belirtmek isterim. 

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*