Farba Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Farba’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Farba bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Farba personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Farba Otomotiv, 1979 yılında Hacı Halil Bayraktar tarafından kurulmuştur. 1992 ve 2000 yılları arasında Koito ve Valeo lisanslarını almış, hızla büyümüş, Türkiye içindeki otomotiv OEM’lerinin ana tedarikçilerinden birisi olmuştur.

2011 yılında Alman menşeli Odelo firmasını satın alarak global pazarda daha fazla söz sahibi olmayı amaçlamış, Gebze-Çin ve VLE fabrikalarını büyüme trendine dahil etmiştir. 2018 yılında firma, Farba markası faaliyetlerini Gebze’deki fabrikasında, Odelo operasyonlarını ise Bursa ve yurtdışındaki fabrikalarında yürütmeye başlamıştır.

Farba Personel Alımı ve İş İlanları

Farba İş İlanları

Farba Otomotiv modern tesisinde yetkin çalışanları ile en ileri teknoloji ekipmanları, makineleri kullanarak otomotiv aydınlatma üretimlerine devam etmektedir. Firma, üretim, imalat, satış, bakım, onarım, mühendislik, teknik departmanlarda personel istihdam etmektedir.

Özellikle makine mühendisliği, işletme, otomotiv, endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olanlar istihdam edilmektedir. Firma, 19 bin metrekarelik kapalı alanda 700’den fazla çalışana sahiptir. Her geçen gün faaliyetlerini zenginleştirmekte, yeni istihdam alanları açarak zaman zaman personel ilanları vermektedir.

 Nasıl Başvurulur?

Farba Otomotiv, iş ilanlarına iki kanaldan başvuru yapılabilir. Bunlardan ilki, firmanın kendi sitesidir. Anasayfada Farba’da Yaşam sekmesine tıkladığınızda İş Başvurusu sekmesi yer alıyor. Buraya tıkladığınızda Üretim operatörü (Engelli), Gebze Üretim Operatörü, Stajyer İlanı, Elektronik Tasarım Mühendisi, Optik Tasarım Uzmanı gibi başlıklar karşınıza çıkıyor. Bunlardan birisine tıkladığınızda sizi Kariyer.net platformuna götürüyor.

İkinci olarak doğrudan https://www.kariyer.net/firma-profil/farba-7285-32163 linki üzerinden de Kariyer.net platformuna erişebilirsiniz. Eğer platforma üyeliğiniz varsa güncel CV’niz ile birlikte rahatlıkla uygun pozisyona başvuruda bulunabilirsiniz. Platforma üyeliğiniz yoksa ücretsiz olarak üye olabilir, CV oluşturabilir, açık iş ilanlarını inceleyerek kendiniz için en uygun olana başvurabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Üretim Operatörü,
 • Tasarım Mühendisi,
 • Güvenlik Görevlisi,
 • Personel Şefi
 • Kalite Uzmanı.

Pozisyon Açıklamaları:

 • Üretim Operatörü: Firmanın üretim tesislerinde görev almak, ilgili birimlerde verilen eğitimlerden sonra üretim süreçlerinde çalışmak.
 • Tasarım Mühendisi:Firmanın yeni projelerinin tasarımında görev almak, tasarımlar geliştirerek geleceğe dönük firma hedefleri doğrultusunda görev üstlenmek.
 • Güvenlik Görevlisi:Firmanın tesislerinde ve merkezlerinde güvenlik denetimlerini yapmak, çalışma düzeninin devam ettirilmesini sağlamak.
 • Personel Şefi:Firmanın projelerinin, üretim faaliyetlerinin devam ettirilmesi aşamalarında personel denetimin, sistem kontrolünü gerçekleştirmek, iş sürekliliğinde etkin rol almak.
 • Kalite Uzmanı:Firmanın tesislerinde üretilen ürünleri kontrol ederek ulusal ve uluslararası standartlara uygunluğunu denetlemek…

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cumartesi 08:30 – 19:00, Pazar günleri tatil. (Firmanın bazı pozisyonlarında vardiyalı sistem uygulanmaktadır.)

Alım Yapılacak Şehirler: Bursa, Kocaeli.

7 Comments

 1. firmanızda calısmayı cok istiyorum fakat form doldurdum henüz bi cvp alamadım

 2. Dort yil eraksan gemi ve tekne yan snai hamur ve piresci olarak calistim bu isi yapabilecegimi dusunuyorum forklif ehliyetine sahibim acil is ihtiyacim var sizinle cok calismak isterim

 3. Uzun zamandir form vermeye calisiodum ise cok ihtiyacim var otomotiv sektorunde calistim autoliw cankor fabrikasinda 4 senelik bir deneyimim var uygun görürseniz sizinle calismayi cok isterim..

 4. farba gibibir işyerinde çalışmak cok isterim çünkü çalışan için güvenilir bir gelecek

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*